ارائه ساعت پَم 907 از برند پانرای برای خیریه

حالت مطالعه
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

ارائه ساعت پَم 907 از برند پانرای برای خیریه

 

احتمالا پانرای تنهای ساعتی‌است که هنوز بیشتر از قیمت اصلی ارائه‌شده اش خرید و فروش می‌شود. ساعت لومینار سابمرسیبل برونزو (Luminar Submersible Bronzo) مدتی است که از تقاضای زیاد بازار لذت می‌برد. نسخه سوم این سری نیز اوایل امسال عرضه شد و در حال حاضر تعداد نسخه‌ها 4 عدد است. با این تفاوت که نسخه چهار نسخه منحصر به فردی بوده و برای خیریه بریتانیایی سرهم شده است.

ساعت لومینار سابمرسیبل 1950 با شارژ دو روزه اتوماتیک برونزو (PAM00907) بر خلاف نسخه‌های تولید محدود PAM382، PAM507 و PAM671 که با رنگ‌های آبی و سبز ارتشی عرضه شدند، صفحه قهوه‌ای تیره‌ای داشته و به زودی به صورت آنلاین در ساتبی (Sotheby’s) به فروش می‌رسد. بدون در نظر گرفتن رنگ صفحه، دقیقا مشابه مدل اخیر برونزو PAM671 است که پیشتر امسال عرضه شد که توسط موتور P.9010 پشتیبانی می‌شود که زمان و تاریخ را نمایش می‌دهد. در کنار ساعت خریداری شده، برنده قرعه‌کشی می‌تواند از بوتیک بزرگ دو طبقه پانرای در خیابان نیو بوند (New Bond) دیدن کند.

 

مزایده آنلاین ساعت که از تاریخ 30 نوامبر تا 15 دسامبر برگزارخواهد شد؛ پانرای اکسپرینس آنلاین (تجربه آنلاین پانرای [Panerai Experience Online] ) نام گرفته و شامل چندین مدل ساعت دیگر که به خصوص برای این رویداد ساخته شده‌اند نیز می‌شود. تمامی عایدی این مزایده به انجمن قایق‌سواری سلطنی اهدا شده تا برای برنامه "آنبورد" (Onboard)، یک برنامه خیریه که به هر شخص با هر پیش‌زمینه‌ای اجازه می‌دهد تا بتواند به قایق‌سواری بپردازد(قاعدتا کسانی که توانایی پرداخت هزینه خرید قایق را ندارند.)، اختصاص یابد.

زمانی که مزایده آغاز شود بروشور و سیستم مزایده از طریق وبسایت ساتبی (Sothebys.com) در دسترس خواهد بود.

ارائه ساعت پَم 907 از برند پانرای برای خیریه
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم