ساعت کلاسیک اتوماتیک توربیلون 5367 بروگِت

حالت مطالعه
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

ساعت کلاسیک اتوماتیک توربیلون 5367 بروگِت (Breguet Classique Tourbillon)

در کنار سیلان پیش‌نمایش ساعت‌های عرضه شده در نمایشگاه SIHH 2018 تقریبا می‌توان حال و هوای نمایشگاه بازلورد در ماه مارس را پیش بینی کرد.

ساعت بروگت کلاسیک توربیلون 5367 به نظر ترکیبی از تمامی چیز‌هایی که دوست داریم است (مانند اعداد منحصر به فرد بروگت، توربیلون، و صفحه‌ای که در مرکز ساعت قرار ندارد.) به علاوه انبوهی از قابلیت‌های جدید.عملا این سری از ساعت‌های بروگت از سال 2013 در کاتالوگ این برند وجود داشته، اما این بار صفحه میناکاری شده با روش گراند فو (grand feu) اضافه شده و نمایشگر میزان ذخیره انرژی نیز برای بهبود طرح صفحه حذف شده است.

 

توربیلونی که نشانگرهای ساعت 4 و 5 را احاطه کرده تراشکاری دستی داشته و برروی آن میله‌ای برای استحکام بخشیدن بیشتر به این مکانیزم فوق باریک اضافه شده است. قاب ساعت در طرح‌های رزگلد 18 عیار و یا پلاتین با طرح دور قاب شیاردار با نمایش محتویات پشت قاب که امکان مشاهده پل‌ها، ذخیره ساز و وزنه نوسان که به شکل زیبایی کنده‌کاری شده را می‌دهد. ساعت بواسطه موتورفوق باریک آن (کالیبر 581 با ضخامت 3 میلی‌متر) به طرز شگفت‌انگیزی باریک بوده و ضخامت آن 7.45 میلی‌متر است. موتور ساعت با فرکانس 4 هرتز امکان ذخیره انرژی تا 80 ساعت را می‌دهد.

 

ساعت کلاسیک اتوماتیک توربیلون 5367 بروگِت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم