استاد مامبا از کریستوف کلارت (Christophe Claret Maestro Mamba)

حالت مطالعه
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

 

 

مایسترو مامبا (Maestro Mamba) نسخه جدیدی از مایسترو است که سال گذشته توسط کریستوف کلارت معرفی شد.

این نسخه جدید قاب تیتانیومی با همان ابعاد 42 میلی‌متر در 16.06 میلی‌متر، با شیشه گنبدی بسیار کاو از جنس سفایر است که با همان موتور کوک دستی با فرکانس 3 هرتز، مجهز به 346 قطعه، 33 جواهر و منبع ذخیره 168 ساعته انرژی (با کمک دو قوطی فنر جفت شده)، کار می‌کند. ساعت پل‌های اسکلت شده و پله‌ای به سبک چارلز اِکس (Charles X)، 26 زاویه داخلی، امضای کریستوف کلارت، موتور مشکی مات (که باعث می‌شود بدنه مار مامبای سبز و یا نارنجی رنگ که با دست به دور موتور ساعت کنده‌کاری شده برجسته‌تر شود) دارد که این ساعت را منحصر به فرد می‌کند.

 

 

مثل مدل ساعت قبل مایسترو این مدل نیز قابلیتی دارد که به صاحب ساعت اجازه می‌دهد تا با فشردن دکمه‌ای مخروط قرار گرفته مابین ساعت 3 و 4 را برگردانده تا انجام کاری را به خاطر بسپارد (مانند ضربدری که برروی دست می‌کشیم).

 

 

جالب اینکه در نسخه سبز رنگ، بند ساعت از پوست مامبای سبز واقعی درست شده است. طبق گفته کریستوف کلارک، یک ماجراجویی لجبازانه ایشان را به موزامبیک (Mozambique) جایی که مار مامبا توسط مالک بزرگترین معدن سافوریت (tsaforite) شکار می‌شده رانده است. به همین علت این ساعت ساز برای آراستن مایسترو مامبا به سراغ این جواهر رفته است.

 

 

مایسترو مامبا به همراه بند پوست مامای سبز و یا پوست مار موش‌خوار نارنجی عرضه می‌شود. قابلیت یادآوری بین ساعت 3 و 4 نیز با سافوریت (در نسخه مامبای سبز) و یا یاقوت (در نسخه نارنجی) تزیین شده و به عنوان یادآور از سنگ الماس استفاده شده. هر کدام از این دو نسخه به تعداد 28 قطعه تولید شده که با قیمت 96,000 فرانک سوئیس به فروش می‌رسد.

 

 

استاد مامبا از کریستوف کلارت (Christophe Claret Maestro Mamba)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم