افلاک نمای لِیدی آرپِلز برای SIHH 2018

حالت مطالعه
چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

 

 

 

در این فصل تعطیلات، ساعت‌سازان اسطوره‌ای، وَن کلیف و آرپِلز (The Van Cleef & Arpels) قطعه زمانسنج جدیدی با جواهرات منحصر به فرد ارائه نموده‌اند. ساعت Midnight Planétarium (میدنایت پِلَنِتِریوم – افلاک نمای نیمه‌شب) که ویژه بانوان طراحی شده و با خورشید و ماه صور فلکی به همراه مریخ، ونوس و زمین؛ با ترسیم کیهان، تجلی شاعرانه‌ای از زمان خلق نموده‌است.

این ساعت استثنائی، ادای احترامیست به زمانسنج لافلاک نمای لِیدی آرپل از SIHH 2018 و ارائه دهنده خلق نوین از ساعت افلاک نمای نیمه شب (Midnight Planétarium) و مدل 2014 زودیاک لِدی آرپلز است. این مدل جدید نمای نزدیکتری از جهانی باشکوه و نجومی شاعرانه با تعاملی دقیق میان خورشید و ماه و سیاره‌های نزدیک است.

 

 

موسسه اوت اورلوژری (Haute Horlogerie) نوآوری کلیدی‌ است که استانداردهای موتور و تزئینات اثیری صفحه ساعت ون کلیف و آرپلز را به حد اعلای خود رسانده است. جادون آسمان شب در منظومه زیبایی متشکل از مریخ، ونوس و زمین که به دور خورشید با سرعت حقیقیشان می‌گردند، زنده شده است. تمام اینها به علاوه ماه الماسی که گرداگرد زمین در 29.5 روز می‌چرخد، رقص موزون سماوی را برروی صفحه ساعت خلق نموده‌اند.

 

این قطعه زیبا حاصل ماژول جدید و منحصر به فردی است که با همکاری کریستین وَن دِر کلاو (Christiaan van der Klaauw) برای وَن کلیف و آرپِلز طراحی شده است. این ساعت مجهز به موتور مکانیکی خودکوک در سایز کوچکتری است که درون قاب 38 میلی‌متری از جنس طلای سفید، با خال‌هایی از جنس الماس برروی زِه و کناره‌های قاب جای می‌گیرد.

 

همچنین شهاب سنگی از جنس طلا که با رودیوم آبکاری شده از پس عدسی جهان‌نمای این ساعت لاکچری نمایان است. در پشت قاب دو روزنه وجود دارد که با تزئیناتی سوسو زننده احاطه شده‌اند و روز، ماه و سال را نمایش می‌دهد. برای تکمیل طراحی این جواهر، دو بند پر زرق و برق پوست سوسماری آبی برای ست شدن با صفحه ساعت و یا بند دستبندی برای ست شدن با الماس، در نظر گرفته شده است.

 

 

افلاک نمای لِیدی آرپِلز برای SIHH 2018
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم