ساعت اوکتو توربیلون سفایر از بولگاری (Bulgari Octo Tourbillon Sapphire)

حالت مطالعه
پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

ساعت اوکتو توربیلون سفایر از بولگاری (Bulgari Octo Tourbillon Sapphire):

 

 

ساعت جدید اوکتو توربیلون سفایر (Bulgari Octo Tourbillon Sapphire) در دو نسخه با قاب درخشان مشکی تیتانیومی که مانند الماس با کربن روکش شده (DLC-coated) و آبی عرضه می‌شود. این ساعت تفسیر دیگری از مفهوم هشت ضلعی است. این شکل هندسی از زمانی که بشر به یاد دارد، از عهد عتیق و رنسانس تاکنون نماد تکامل بوده است. پیرو انواع گوناگون از سری اوکتو، این ساعت خلق نوینی در این قاب جدید است.

 

 

 

 

در پس صفحه و درب پشتی شیشه‌ای این ساعت 44 میلی‌متری تماشایی که از تیتانیوم با روکش DLC ساخته شده، موتور مکانیکی کوک دستی توربیلون کالیبر BLV 206 قرار گرفته که مجهز به 11 پل با روکش DLC و با میله‌های آبی از جنس ITR2 (ماده ترکیبی مملو از ذرات نانو‌لوله کربنی که از سختی و مقاومت شبیه فلزات بهره برده و مانند SLN خاصیت شبرنگی دارد) تزیین شده‌اند.

 

 

از پل‌های ساعت به عنوان نشانگر‌های اعداد ساعت استفاده شده، بنابراین هم به عنوان نگهدارنده قطعات موتور و هم به عنوان اِلمانی کاربردی برای خواندن ساعت و دقیقه به کار رفته اند. برای تنظیم ساعت یک بار فشردن پیچ تنظیم، نقطه‌ای قرمز در روزنه کوچک در موقعیت ساعت 3 را هویدا کرده که علامت می‌دهد می‌توان ساعت را با چرخاندن پیچ تنظیم نمود. پس از اینکه تنظیم ساعت انجام شد، فشار دیگری برروی پیچ تنظیم باعث محو شدن نقطه قرمز، و قفل شدن مکانیزم تنظیم ساعت می‌شود.

 

 

ساعت اوکتو توربیلون سفایر از بولگاری (Bulgari Octo Tourbillon Sapphire)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم