ساعت هیبرید فردریک کنستانت، ساعت هوشمند در قالب ساعت کلاسیک

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

ساعت هیبرید فردریک کنستانت، ساعت هوشمند در قالب ساعت کلاسیک

ساعت هیبرید فردریک کنستانت ادعا می‌کند اولی ساعت نسخه سه دنیا است که در 22 فوریه (3 اسفند) در نیویورک رونمایی شد. این ساعت موتور مکانیکی را به قابلیت‌های ساعت هوشمند در یک قاب 42 میلی‌متری ترکیب نموده‌است. ساعت EMC Time Hunter از اوروِرک (Urwerk) در این زمینه پیشگام بوده و موتور آن در همین سطح است، اما ساعت جدید فردریک کنستانت قابلیت‌های بیشتری را همانند آنچه در محصولات قبلی‌اش دیده‌ایم، ارائه ‌میدهد.

چه کارهایی انجام می‌دهد؟

تمامی بخش‌های این ساعت توسط خود فردریک کنستانت ساخته شده، از جمعه بخش‌های مکانیکی موتور FC-750 که به سنجش ساعت، دقیقه و ثانیه مرکزی و تقویم اختصاص یافته. بخش‌های الکترونیکی FC-750، توسط یک باتری قابل شاژر تامین شده که به استفاده‌کننده امکان ثبت فعالیت‌ها، نظارت بر خواب، ساعت جهانی و سنجش علائم حیاتی خود ساعت را می‌دهد. یکی از چالش‌های اصلی که فردریک کنستانت با آن روبرو بود، تاثیرات منفی مغناطیسی بین قطعات مکانیکی و الکترونیکی بود که منجر به توسعه و ثبت اختراع قاب عایق ضد مغناطیسی شد. موتور مکانیکی ساعت در پس کریستال سفایر جای گرفته و از پشت ساعت روتور طلایی رنگ آن قابل مشاهده است.

 

تمامی قابلیت‌های هوشمند ساعت برروی نرم‌افزار مخصوص آن برروی گوشی آیفون از قابل استفاده بوده و اتصال آن از طریق بلوتوث و توسط دکمه فشاری واقع در سمت چپ ساعت انجام می‌شود. کارکرد ساعت هوشمند از طریق شمارنده‌ای واقع در موقعیت ساعت 12 برروی ساعت نمایش داده می‌شود. مشابه راهکاری که در اولین ساعت هوشمند فردریک کنستانت در سال 2015 از آن استفاده شد.

آنالیز موتور

اگر شما بتوانید ضربان قلبتان را بررسی نمایید چرا نباید بر سلامت موتور ساعت نیز نظارت کنید. این دلیل پشت ابراز آنالیز موتور فردریک‌کنستانت است. این ابزار برای اندازه گیری سرعت، شدت و خطاهای ضربان ساعت طراحی شده و به صورت روزانه گزارشی از یافته‌های خود را به مقر فرماندهی ارسال می‌کند. منتها چیزی که از بیانیه‌های خبری مخفی مانده این است که آیا امکان تصحیح خطاها نیز توسط این ابزار وجود دارد یا خیر؟

چهره سنتی

 

تصور ساعتی سنتی‌تر از Hybrid Manufacture فردریک کنستانت سخت است. شاید این مزیتی در مقایسه با ساعت‌های هوشمند دیگر باشد و شاید برای علاقه‌مندان تکنولوژی کمی قدیمی به نظر برسد. اما ظاهر آن کاملا کلاسیک است. هر چهار مدل در قاب استیل ضد زنگ 42 میلی‌متری جای گرفته (به علاوه مدل دیگری در استیل رُزگُلد). قاب گرد صیقلی آن با یک پیچ تنظیم چنگالی همراه شده که یادآور استایل قدیمی پیچ تنظیم پیازی شکل است. صفحه ساعت سه مدل معمولی نیز توسط زیر و رو کاری، عقربه‌های طرح بروگت (Breguet) و اعداد کلاسیک رومن، تزیین شده. مدل چهارم نیز با عقربه‌ها و نشانگر‌های شبنما کمی روحیه اسپورت داشته و محدود به تولید 888 عدد است.

ساعت هیبرید فردریک کنستانت، ساعت هوشمند در قالب ساعت کلاسیک
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم