معرفی موناکو بامفورد کربنی از تاگ هویر (TAG Heuer Monaco Bamford)

حالت مطالعه
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

تاریخچه بامفورد (Bamford) به زمانی برمی‌گردد که پس از ورود محصولات رولکس به بازار، اقدام به سفارشی سازی آنها می‌کرد. اخیرا دپارتمان ساعت بامفورد، پس از امضای موافقت‌نامه، نشان رسمی تایید از برندهای مطرح ساعت تاگ هویر و زنیت (Zenith) دریافت کرده است. اکنون به عنوان سفارشی‌ساز رسمی این دو برند شناخته شده و از اولین طراحی سریالی خود برای برند تاگ هویر رو نمایید کرده است: ساعت کلاسیک موناکو با قاب ترکیبات کربن غیر عادی.

 

TAG Heuer Monaco Bamford1

 

ساعت‌های تمام مشکی بامفورد معمولا فلز سیاه-اندود است که مواد تشکیل دهنده فوق‌العاده‌ای برای قاب ساعت است. ترکیب سبک‌وزن کربن با الیاف کربن داخل پولیمر که به صورت رندم چیده شده ظاهری تیله‌ای شکل به قاب ساعت داده‌است.

TAG Heuer Monaco Bamford1

 

طرح قاب هماهنگی خوبی با رنگ آبی رنگ و رو رفته صفحات کوچک روی ساعت، نشانگرهای ساعت و دقیقه و همچنین لوگوی بامفورد برروی پیچ تنظیم، دارد و ترکیب رنگی متداول استفاده شده در دپارتمان ساعت بامفورد که توسط جورج بامفورد، فرزند سرمایه‌دار بانفوذ، آقای آنتونی بامفورد، تاسیس شده است.

TAG Heuer Monaco Bamford1

 

با اینکه مواد استفاده شده جدید است، ابعاد قاب بدون تغییر باقی‌مانده و مانند بازسازی کلاسیک موناکو 39 میلی‌متر با همان موتور کالیبر 11 است. در حقیقت یک موتور ETA 2892 با یک ماژول کرنوگراف برروی آن و پیچ تنظیم در سمت چپ قاب است تا تنظیمات کالیبر 11 کرنوگراف استفاده شده در موناکوی اصلی را شبیه‌سازی کند. قیمت موناکو بامفورد (رفرنس CAW2190.FC6437) 8100 دلار و محدود به تولید 500 عدد است.

معرفی موناکو بامفورد کربنی از تاگ هویر (TAG Heuer Monaco Bamford)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم