فیلیپس 32 ساعت رولکس را در مزایده دیتونا فروخت

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

احتمالا بیشترین مزایده‌ای که در این فصل صحبت از آن است، مزایده دیتونا اولتیماتوم (Daytona Ultimatum) است. در نهایت مزایده موفقی بود و با 32 ساعت مچی موجود در کاتالوگ مزایده و فروش همه آنها به رقم 22.2 میلیون فرانک با احتساب هزینه‌های جانبی رسید. به صورت میانگین برای هر دیتونا 688 هزار دلار اختصاص میابد، البته یک چهارم کل مبلغ مربوط به مدل طلای سفید یا "اسب تک‌شاخ" (The Unicorn) با رفرنس 6265 است.

Rolex- Daytona Ultimatum 1

اگرچه مزایده به آرامی شروع شد، علی‌الخصوص به خاطر اتاق گرم و پر از جمعیت، به سرعت ریتم آن تند شد. بیشتر آیتم‌ها مورد علاقه چندین خریدار قرار گرفت و تنها اندکی از آیتم‌ها نزدیک قیمت تخمینی آن به فروش رفت.

پنج عدد از ساعت‌های دیتونا از مرز یک میلیون فرانک گذشته که البته جای تعجبی هم ندارد. ساعت دیتونای منحصر به فرد با کد رفرنس 6265 که توسط آقای جان گلدبرگر (John GoldBerger) اهدا شده بود، به قیمت 5.94 میلیون فرانک به فروش رفت. آخرین قیمت توسط بازرگان جواهر از لبنان، چهره‌ای آشنا در مزایده دیتونا پیشنهاد شد که توسط خریدار ناشناس تلفنی شکست خورد. اتفاقا تمامی ساعت‌های دیگر که قیمت‌های بسیار بالایی داشته‌اند به خریداران تلفنی فروخته شده‌اند. البته ممکن است در هر بار خریدار متفاوتی بوده باشد.

 

این دومین ساعت گرانقیمتی که در این مزایده‌ها (بعد از ساعت ساعت 17.5 میلیون دلاری پاول نیومن) است که به قیمت 5 میلیون دلار (قبل از محاسبه هزینه‌های جانبی) فروخته شده و به نفع خیریه کودکان در ژنو استفاده خواهد شد.

ساعت گرانقیمت بعدی به قیمت 3.01 میلیون فرانک البته با سر و صدای کمتری فروخته شد. ساعت دیتونا با رفرنس 6240 که توسط جانشین (خریدار غایب) خریداری شد.

لیست کامل خریداران را می‌توانید از این لینک مشاهده کنید.

Rolex- Daytona Ultimatum 1 Rolex- Daytona Ultimatum 1 Rolex- Daytona Ultimatum 1
فیلیپس 32 ساعت رولکس را در مزایده دیتونا فروخت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم