معرفی شوالیه اکس کالیبر از راجر دوبوا (Roger Dubuis)

حالت مطالعه
یکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

ساعت اکس کالیبر میز گرد 3 (Excalibur Knights of the Round Table III) سومین عضو از سری مبتکرانه راجر دوبوا که تلمیحی به افسانه شاه آرتور و میز گردش دارد است.

مدل قبلی اکس کالیبر از 12 شوالیه کنده کاری شده رئال برروی صفحه یشمی تیره تشکیل شده بود، در حالی که مدل جدید کمی مدرن تر است.

شوالیه‌ها با تکنیک لوپلی (low poly) که در مدلسازی سه بعدی استفاده میشود که با تعداد کمی از چند ضلعی‌ها شکل سه بعدی شیء را بازسازی می‌کند. شوالیه‌ها از جنس طلا ساخته و با دست پرداخته شده است.

Roger Dubuis 1

میزی که شوالیه‌ها برروی آن شمشیر خود را عرضه میکنند از  بلوک‌های توپر مینا به شکل گَوِه تراشیده شده که مکمل خاتم‌کاری طلای مابینش است. ساخت هر صفحه 45 ساعت زمان می‌برد.

Roger Dubuis 1

این ساعت مجهز به موتور اتوماتیک کالیبر RD821 با نشان کیفیت پواسون دو ژنو (Poinçon de Genève) است.

همچنین مانند دو مدل قبلی، این ساعت نیز فرم قاب اکس کالیبر 45 میلی‌متری راجر دوبوا (لبه‌های قاب و پیچ تنظیم به صورت شیار دار) را دارد. مانند دو مدل قبلی، به رسم این سری ساعت، برروی پشت قاب سوگند مخصوص به شوالیه‌ها حک شده است: "گرداگرد این میز شجاع‌ترین شوالیه‌ها به صورت برابر دور هم جمع شده‌اند. آن‌ها در جستجوی مخاطرات به پیش رانده، خطاها را درست نموده، از ضعیفان حمایت و متکبران را محکوم می‌کنند."

ساعت اکس کالیبر میز گرد 3 راجر دوبوا (Roger Dubuis Excalibur Knights of the Round Table III) محدود به تولید 28 عدد به قیمت 285 هزار فرانک سوئیسی است.

Roger Dubuis 1
معرفی شوالیه اکس کالیبر از راجر دوبوا (Roger Dubuis)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم