ساعت کریپتونیت (Kryptonite) UR-105CT از اورورک (Urwerk):

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

ساعت کریپتونیت UR-105CT آخرین مدل خط تولید جدید اورورک با مواد شب‌تاب و موتور بازطراحی شده است. نمایشگر سرگردان ساعت مجددا طراحی شده تا وزن سبک‌تر و در عین حال استحکام بالایی داشته باشد.

برای مشاهده موتور، زائده روی قاب که ظاهر شکارچی دارد را می‌کشید تا درب لولائی بالای قاب باز شود. قاب ساعت از جنس تیتانیوم است و با آلتین (AlTiN) مشکی روکش شده و تا 30 متر ضد آب خواهد بود.
نشانگر‌های ساعت و دقیقه با موارد شب‌تاب سبز، رنگ‌آمیزی شده است. به منظور تضاد بیشتر در رنگ‌های صفحه، ثانیه دیجیتالی و نشانگر میزان ذخیره انرژی، به رنگ آبی با مواد شب‌تاب رنگ‌آمیزی شده است.

Kryptonite Urwerk1

 

طبق معمول موتور این ساعت مانند بسیاری از مدل‌های دیگر اورورک، دارای 2 توربین بادی است که در پشت ساعت قرار گرفته و نرخ کوک ساعت را کنترل می‌کند و با اهرمی قابل تنظیم است. در حالت "FULL" کوچکترین حرکت برای شارژ فنر ساعت استفاده می‌شود. اگر اهرم را در حالت "STOP" قرار دهید سیستم اتوماتیک را غیر فعال می‌کند و شارژ تنها با پیچ تنظیم انجام می‌گیرد. اگر آدم فعالی هستید می‌توانید وضعیت وسط (RED – مخفف Reduced) را انتخاب کنید تا با کاهش حرکت توربین‌ها از وارد شدن فشار زیاد به فنر اصلی جلوگیری کند.

 

درکل به غیر از کروسل (carousel) ساعت که باز سازی شده است، در واقع نوآوری جدی‌ دیگری در این جدید انجام نشده و عملا تنها نسخه جدیدی از مدل قبلی است. با این حال هنوز تفاوت زیادی با ساعت‌های دیگر دارد.

Kryptonite Urwerk2

قیمت خرده فروشی ساعت 65هزار فرانک سوئیسی است.

ساعت کریپتونیت (Kryptonite) UR-105CT از اورورک (Urwerk):
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم