معرفی بهترین‌های ضدآب در سال 2018

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

فرقی ندارد که به چه ورزش آبی مشغول هستید، داشتن یک ساعت مچی مناسب به شدت به نفع شما است. دفعاتی شما در حین ورزش به دانستن زمان فعالیت خود نیاز پیدا می‌کنید، و سپس دفعات بیشتری است که  نیاز پیدا می‌کنید پس نیاز شما به عنوان یک ورزشکار به این قطع نمی‌شود. اگر در حال تمرین هستید، حتما به یک تایمر نیاز پیدا خواهید کرد. در این راستا شاید شما بخواهید از معیارهای ما استفاده کنید یا مسیر خود را دارید. به هر صورت یک ساعت ضد آب می‌تواند همه چیز را محیا کند. بهترین ساعت‌های ضد آب به شما اجازه می‌دهند که بتوانید به اعماق آب‌ها بروید و در همان شرایط عملکرد یک ساعت را بی وقفه به شما ارائه دهد. یک ساعت ضد آب عالی مقاوم در برابر آب خواهد بود و در مقابل چندین غواصی نیز ساعت را مقاوم در برابر نفوذ آب مقاوم نگه می‌دارد. هنگامی که شما برای خرید یک ساعت جهت موج‌سواری یا غواصی یا هر فعالیت دیگری اقدام می‌کنید شاید انتخاب مناسب کمی دلهره‌آور باشد. این متن شاید به شما کمک کند.

1. Citizen Eco-Dive Promaster Watch

طراحی آن یک استایل کلاسیک (آنالوگ) دارد با یک صورت زیبا. دست‌ها با قدرت روشنایی هدایت می‌شوند؛ بنابراین نیاز به باطری به وجود می‌آید. صورت کریستالی نور را جذب می کند و آن را به یک منبع انرژی برای ساعت تبدیل می کند فلز ضد زنگ آن به صورت یک دست است و مقاومت و استقامت در برابر نفوذ آب ایجاد می‌کند. یک ساعت مچی مناسب برای غواصی عمیق (200 متر).

شما عاشق ظاهر زیبای این ساعت می‌شوید، طراحی فوق‌العاده است و این حقیقت که شما نیازی به باطری ندارید نکته اساسی در این مورد است. ساعتی زیبا برای زیر آب.

2.  Seiko Diver’s Watch

برای بیش از 125 سال است که سیکو ساعت‌های با کیفیت بالا تولید می‌کند. آنها تاریخچه ساعت را با تولید اولین ساعت مچی کوارتز تغییر داده‌اند. این ساعت مدرن دارای کیفیت بالای تحرکات کوارتز است که باعث دقت ساعت می‌شود. صفحه نمایش نیز دارای خاصیت درخشانی در تاریکی است که مختص زمانی است که در عمق بسیار زیادی (200 متر) در حال غواصی هستید. بند این ساعت به قدری با کیفیت است که معادل عمر خود ساعت عمر می‌کند. به طور کامل هم ضد آب است و در تمام طول روز شما میتوانید راحت باشید.

3.   Casio Analog Sport Dive Watch

 

این یک ساعت فوق‌العاده است برای موج‌سواری، غواصی، شنا، قایق‌سواری و ... تا صد متر میتوانید زیر آب بروید؛ و این ساعت مچی کماکان کار می‌کند. این ساعت دارای تکنولوژی ژاپنی کوارتز است که در طول یک ماه ظرف بیست ثانیه به صورت دقیق در می‌آید. این ساعت مخصوص کار سنگین است و بسیار مقاوم می‌باشد. ساعتی فوق‌العاده برای تمام کسانی که به نوعی در آب فعالیت دارند.

 

این مطلب ادامه دارد...

معرفی بهترین‌های ضدآب در سال 2018
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم