نکات و ترفندهایی برای صاحبان (1) Apple Watches series

حالت مطالعه
شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

خب تبریک شما صاحب یک اپل واچ لوکس سری 3 شدید که دارای امکان cellular هم هست یا سری 1 را خریداری کردید که قیمت مناسبتری دارد یا حتی سری2. خیلی خوشحالی؟! ولی در عین حال مایلی بیشتر که سریعتر از این سرگردانی خارج بشی و باهاش حال کنی.

خبر خوب اینکه سیستم عامل ساعت مچی 4 که مخصوص ساعت های مچی هوشمند اپل هست از جامع ترین‌ها در بازار می‌باشد که به یک روش تدریجی یادگیری کاربری بسیار کمک می‌کند، از طرفی هم شانس‌های بسیار بسیار زیاد و بزرگی برای سفارشی سازی تقریبا همه چیز وجود دارد طوری که امکانات آن طوری رشد پیدا کرده که شما را برای سیستم عامل ساعت مچی 5 که تا پایان امسال به بازار می‌آید، آماده کند. همه ما احتمالا با نسخه های قبلی این سیستم عامل زمانی را طی کرده ایم و به نظرم شما نیز میتوانید این لیست از ترفندها را با تجربیات خود گسترش دهید. این مطلب به صورت سریالی عرضه می‌شود و در هر پست سعی می‌شود چند ترفند محبوب را بیان کنیم.

 

سازماندهی و استفاده از اسکله اپ  (app dock)

اپل در خصوص سیستم عامل ساعت مچی نسه 3 نگاه تیز بینانه ای به عقب داشت و در نتیجه کاربر الان می‌تواند با فشار دکمه کناری به همه برنامه‌ دسترسی داشته باشد. این داک را کاربر می‌تواند به عنوان بانک برنامه‌های کاربردی تر و مورد استفاده تر خود مورد استفاده قرار دهد به این دلیل که در این قسمت به صورت اتوماتیک برنامه هایی که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و به طور مشخص اطلاعات آن برنامه به روز می‌شود، با رفرش شدن صفحه در اولویت بالاتر برنامه های کاربردی قرار می‌گیرند. وقتی این داک برنامه‌ی با بیشترین استفاده را در صدر اولویت ها قرار میگیر عملکردی شبیه سیستم چند وظیفه‌ای آی‌فون ارائه می‌دهد. کاربر نیز می‌تواند با سلیقه خود آنرا سفارشی سازد، به این ترتیب که فقط لیست برنامه‌های خاص مورد نظر خویش را در این داک قرار دهد.

برای سفارشی سازی این داک:

کلیک روی دکمه کناری- سپس روی 3D- انتخاب برنامه مورد نظر- و در آخر گزینه Keep in Dock


 

ساعت قلب

این برنامه منظم واقعا به طور دقیق به اطلاعات ضربان قلب شما می‌پردازد و اگر نکته غیر‌معمولی بیابد هشدار می‌دهد، به طور بالقوه در مورد نوع فعالیت‌های کاربر. البته این برنامه خواب شما را نیز فقط با فاکتور پوشش نمودار ضربان قلبتان پیگیری می‌کند، بنابراین شما می‌توانید در هنگام خواب یا دویدن داشته باشید. البته برنامه آی‌فون می تواند با احتمال کمتر هک شدن و تقلب این کار را انجام می‌دهد و لی اگر شما به رابطه بین ضربان قلب و خوابتان علاقه به‌خصوصی دارید این برنامه کوچه بیشتر مورد توجهتان قرار می‌گیرد که ما دقت بالایی هم از آن مشاهده کردیم.

 

پیگیری کیفیت خواب

اپل سیستم داخلی پیگیری خواب را خودش ارائه نمی‌دهد که این به معنی هست که نمی‌تواند با یک FITBIT کامل مطابقت داشته باشد؛ لازم به توضیح است که دستگاه های FITBIT مراحل خواب شما را با استفاده از ضربان قلب و حرکات و بدون در نظر گرفتن نمودار قند خون به شما نشان می‌دهد. که برای این منظور شرکت‌هایی مثل Garmin معرفی می‌شود. ولی خوشبختانه برنامه های زیادی این امکان را برای سیستم عامل ساعت مچی فراهم می‌آورند. ما یک لیست از این برنامه‌های کاربردی برای انتخاب شما فراهم آوردیم که می‌توانید از اپ‌استور به آن دسترسی پیدا کنید:

 

  • AutoSleep
  • Sleep++
  • Pillow
  • Sleep Watch
  • Heart Watch
  • Beddit Sleep Monitor
  • Sleep Pulse 3
  • Sleep Tracker by Sleepmatic

این مطلب ادامه دارد...

 

نکات و ترفندهایی برای صاحبان (1) Apple Watches series
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم