ساعت‌های مچی قدرتمندترین مدیران اجرایی دنیا (بخش اول)

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

برای برخی از تجار یک ساعت مچی بیش از یک وسیله برای دانستن زمان است، بلکه موقعیت فرد را نشان می‌دهد و وسیله‌ای برای ابراز وجود است. به قول آقای همیلتون پاول مدیر اجرایی ارشد Crown & Caliber که یک بازار آنلاین ساعت های تجملی است، ساعت های مچی مهم ترین وسیله برای  تغییر موقعیت و فضا هستند. او در مصاحبه ای می گوید: «در یک شهر ناآشنا من می توانم به غریبه ای نزدیک شوم و با دو کلمه هر گونه مانع بینمان را از بین ببرم: چه ساعت قشنگی».

پاول افزود: «ساعت در مورد شخصیت شما و آنچه را که ارج می نهید، حرف می زند». «فردی که یک هابل الماس و طلا به دست می کند با فردی که برند با کیفیت زنیت از جنس استیل ضدزنگ را به مچ خود می بندد، بسیار متفاوت است.» با کمک crown & Caliber ما فهرستی از ساعت های مچی را که توسط مدیران اجرایی ارشد قدرتمندترین شرکت های جهان استفاده می شود، تهیه کردیم.داگ مک میلون – رییس و مدیر اجرایی ارشد والمارت

داگ مک میلون از فوریه ۲۰۱۴ رییس و مدیر اجرایی ارشد والمارت بوده است. پیش از آن او رییس و مدیر اجرایی ارشد والمارت اینترنشنال که یکی از توسعه یافته ترین قسمت های والمارت است، بود. 

طبق پروفایل شرکتی او، هر هفته حدود ۲۶۰ میلیون مشتری در ۱۱۶۰۰ فروشگاه و به صورت آنلاین از والمارت دیدن می کنند. والمارت با بیش از ۳/۲ میلیون پرسنل بزرگترین کارفرمای جهان است. در سال ۲۰۱۷ مجموع درآمدهای این شرکت به ۴۸۵ میلیارد دلار رسید. اخیراْ این شرکت تلاش می کند تا برای رقابت با آمازون و شرکت های مشابه وارد تجارت الکترونیکی شود. به عنوان بخشی از این اقدامات، این شرکت در سال ۲۰۱۷ خرده فروشی آنلاین Jet.com را به مبلغ ۳/۳ میلیارد خریداری نمود.

در تصویر بالا مک میلون یک ساعت برند سیتی زن مدل Skyhawk را به دست دارد. و جای تعجب نیست که این ساعت را که قیمت خرده فروشی آن ۴۷۹ دلار است می توان از وب سایت والمارت خریداری کرد. 

جفری ایملت مدیر اجرایی ارشد جنرال الکتریک 

جفری ایملت به مدت بیش از ۱۶ سال به عنوان مدیر اجرایی ارشد جنرال الکتریک، غول صنعتی جهان خدمت کرده است. او به خاطر موفقیتش در حرفه خود سه بار توسط بارونز به عنوان یکی از بهترین مدیران اجرایی ارشد نام برده شد. 
او در آگوست از جنرال الکتریک خارج شد و در فوریه به عنوان یک شریک سرمایه گذار وارد موسسه سرمایه گذاری New Enterprise Associates گردید. 
 

کارشناسان Crwon & Caliber ساعت ایملت را که یک کرونو اسپیس بریتلینگ است، شناسایی کرده اند. یک مدل مشابه آن را می توان در وب سایت آن به قسمت ۳۷۸۰ دلار پیش خرید کرد. قیمت خرده فروشی این ساعت ۶۶۵۰ دلار است.

تیم کوک مدیر اجرایی ارشد اپل

اپل با سرمایه بازار بیش از ۹۰۰ میلیارد دلاری خود با ارزش ترین شرکت جهان است. و زمامدار تمامی اینها فردی است به نام تیم کوک. او در سال ۲۰۱۱ به سمت مدیر اجرایی ارشد برگزیده شد. پیش از آن او مدیر عامل ارشد بود. 
پس از به دست آوردن این موقعیت قیمت سهام اپل بیش از ۲۰۰٪ افزایش یافت. 

کوک به ندرت بدون اپل واچ خود دیده شده است. شما می توانید آن به قیمت ۲۶۹ دلار در وب سایت اپل خریداری کنید.


این مطلب ادامه دارد...

ساعت‌های مچی قدرتمندترین مدیران اجرایی دنیا (بخش اول)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم