ساعت مچی قدرتمندترین مدیران اجرایی (بخش پایانی)

حالت مطالعه
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

قسمت قبل...

مایک هرد، مدیر ارشد اجرایی اوراکل

بنا به وبسایت شرکت اوراکل، هرد در سال 2010 به این شرکت پیوست. پس از کناره گیری الیسون در سال 2014، او به همراه سفرا کتز، به منصب مدیریت ارشد اجرایی برگزیده شد. 
او از سال 2005 تا سال 2010 به عنوان مدیر ارشد اجرایی HP خدمت کرد. و به فعالیت تقریباً 25 ساله اش در شرکت NCR، سازندۀ دستگاه های خودپرداز و سایر فناوری ای نرم افزاری، به عنوان مدیر ارشد اجرایی پایان داد. پستی که به مدت 2 سال آن را داشت. او همچنین در هیأت مدیرۀ شرکت News، شرکت مادر FOX News، مالک مجلۀ وال استریت خدمت کرده است. 

هرد یک ساعت مچی کلاسیک رولکس دی جاست به دست می کند. قیمت خرده فروشی این ساعت 3500 دلار است، اما می توان آن را در وب سایت Bob’s Watches به مبلغ 3350 دلار خریداری کرد.

Rolex Datejust — $3,500


ساتیا نادلا، مدیر ارشد اجرایی مایکروسافت

ساتیا نادلا در سال 2014، وقتی 46 ساله بود، به عنوان مدیر ارشد اجرایی مایکروسافت انتخاب گردید. نادلا به مدت حدود 25 سال در مایکروسافت بود. پیش از انتخاب شدن به عنوان مدیر ارشد اجرایی، او به عنوان رئیس گروه تجارس سازندگان کامپیوتر خدمت می کرد. 

بسیار خوب، اعضای تیم Crown & Caliber حدس می زنند که ساعت نادلا یک بریتلینگ کلت اتوماتیک باشد. یک مدل دست دوم اینن ساعت در سایت eBay به قیمت 2359.99 دلار به فروش می رسد. قیمت خرده فروشی آن 3025 دلار است.

Breitling Colt Automatic — $3,025


جف وینر، مدیر ارشد اجرایی لینکداین

جف وینر از سال 2009 مدیر ارشد اجرایی لینکداین می بشاد. این شرکت در سال 2016 به قیمت 26.2 میلیارد دلار توسط مایکروسافت خریداری شد. 

ساعت مچی وینر، یک اودمارس پیگت رویال اوک، گران قیمت ترین ساعت این لیست است. قیمت خرده فروشی این ساعت 17800 دلار است، اما می توان آن را به قیمت 14995 دلار در Jomashop پیش خرید کرد.

Audemars Piguet Royal Oak - $17,800


تونی آکیلا، مدیر ارشد اجرایی هلدینگ سولرا

تونی آکیلا مدیر ارشد اجرایی هلدینگ سولرا است، یک شرکت تگزاسی که نرم افزارهای مدیر ریسک و محافظت از دارایی تولید می کند. او در سال 2005 این شرکت را بنیانگذاری کرد. بنا به پروفایل اجرایی آکیلا، او در سال 2013 توسط EY به عنوان کارآفرین برتر ملی انتخاب شد. 

تصویر آکیلا با ساعت اومگا سی مستر پلنت اوشن دیده شده است. یک مدل بسیار مشابه این ساعت در Tradesy به قیمت 2970.50 قابل تهیه است. مدل دیگر این ساعت با صفحۀ آبی رنگ به مبلغ 4110 دلار در وب سایت Crown & Caliber فروخته می شود. قیمت خرده فروشی آن 7200 دلار است.

Omega Planet Ocean — $7,200

ساعت مچی قدرتمندترین مدیران اجرایی (بخش پایانی)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم