نمایش واچ تایم ۲۰۱۸

حالت مطالعه
یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

لانگ و هینه مدل جرج کالیبر vIII (Lang & Heyne Model Georg Caliber VIII) را به نمایش می گذارند

تنها یک هفته تا شروع واچ تایم نیویورک باقی مانده است، بزرگ ترین ایونت ساعت های تجملی آمریکا و ما به انتهای مسیر خود در مجموعۀ مقالات مرتبط به اقلام قابل توجه 31 برند موجود می رسیم. امروز ما توجه خود را به یکی دیگر از برندهایی که برای اولین بار در واچ تایم نیویورک شرکت می کنند، معطوف می کنیم، برند بوتیک آلمانی، لانگ و هینه و مدل زیبای جرج کالیبر VIII آن.

watch time NY 2018 - 1

مانند تمای ساعت های ساختۀ درسدن که در سال 2001 توسط لانگ و هینه بنیانگذاری شد، این ساعت نیز به نام حاکم تاریخی ساکسونی نامگذاری شده است که اکنون برای طرفداران ساعت به عنوان بستر haute horlogerie آلمانی شناخته شده است. نام این ساعت جرج است، دوک ساکسونی که به دوک ریشو معروف بود (1471-1539).

قاب زاویه دار منحنی مستطیلی شکل آن که به رنگ های رزگلد یا پلاتینه ارائه شده است، دارای ابعاد 40 در 32 و ضخامت 9.4 میلی متر بوده و کریستال های یاقوت کبود در بالا و پایین آن قرار دارند که با سه گیرۀ متمایز منحنی به بند چرم سوسماری متصل شده است.

صفحه مینایی این ساعت با اعداد عربی مشکی، آبی پررنگ و سبک آرت دکو برای ساعت که روی آنها عقربه های طلایی رنگ وجود دارد، تزیین شده است. عقربه دقیقه شمار آن با اندازۀ غیرمعمول 5/14 میلی متری برجستگی بیشتری به گذشت ثانیه ها می بخشد. درون قاب و پشت کریستال صفحه، کالیبر VIII دستی با چرخدنده ها، اهرم و فنرهای طلایی؛ پل های استیل ضدزنگ با پشت های برآمده و پیچ های سنگی براق، و ترکیبی از سطوح مات و براق قرار دارد، که همگی اینها کاملاً مشخص و نمایان هستند. موتور آن در مجموع شامل 20 قطعه جواهر (19 یاقوت و 1 الماس) با فرکانس 18000 vph تیک تاک می کند و نیروی لازم برای 55 ساعت را ذخیره می کند. 

watch time NY 2018 - 2

مدل رزگلد لانگ  هینیه جرج کالیبر VIII (تصویر فوق) با یک بند چرمی سوسمار برگاندی ارائه شده است، در حالی که مدل پلاتینه آن (تصویر زیر) با بند چرم سوسماری آبی ارائه شده است. هر دو بند دارای آستر داخلی از جنس پوست کوسه بوده و هر دو را می توان با قلاب سوزنی یا گیره تاشونده استفاده کرد. 
 

watch time NY 2018 - 3

 

نمایش واچ تایم ۲۰۱۸
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم