تیفانی راز خود را بازگو می‌کند

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

‌ساعت مچی T را ببینید و یک صبحانه در تیفانی میل کنید.
 
تیفانی و کو. هر چیزی که در مورد تمثال‌ها می‌تواند باشد. در حال حاضر و کمی پس از اینکه این برند کافه خود در نیویورک به عنوان گل سرسبد مغازه های تیفانی را افتتاح نمود، از یک ساعت جدید خود پرده برداری داشت: اولین ساعت مچی T تیفانی. که به عنوان جدید ترین تمثال کلکسیون برند تیفانی مطرح شد. یک ساعت رازآلود با بند چرمی. در نگاه اول شبیه یک T معروف از یک ورق فلزی بر روی یک بند چرمی است، ولی نگاه نزدیک‌تر به آن تی دید را نسبت به صفحه ساعت باز می‌کند. قسمت مرتفع صفحه دارای یک برش از باگت الماس است در قسمت 12:00 که به شکل باتون در آمده. با طلای 18 عیار زرد و بند مشکی به قیمت 8500 دلار و با نقره استرلینگ و بند مشکی یا آبی تیفانی به قیمت 2950 دلار به فروش می‌رسد.

tiffany - T 1

 

اگر قصد بررسی این راز مدرن خلاقانه در مورد این ساعت را دارید بهتر است این کار را در ضیافت صبحانه در گل سرسبد تیفانی در نیویورک انجام دهید. به یاد فیل معروف سال 1961 ‘صبحانه در محل تیفانی’ نوشته عودری هبرن به عنوان هالی گالیتلی که نگاه افتخار آمیزی به تیفانی و کو دارد. پنجره ای با قهوه ها و شیرینی های تیفانی در دست، تیفانی اکنون کافه ای در طبقه چهارم فرشگاه خیابان پنجم به اسم کافه بلو باکس باز کرده است.

دکور رستوران آن البته به رنگ آبی تیفانی طراحی شده است که به نوعی امضای تیفانی است. دیوار ها هم به همین ترتیب ولی میز پذیرایی به رنگ نقره ای و قسمت هایی هم به صورت پراکنده برای قرار دادن آیتم هایی جهت فروش در مغازه پیش بینی شده است که در طبقه چهارم قرار داده شده است. در واقع کافه بلو باکس تجربه فروش در محیط کافه را ایجاد کرده است. می‌توان صبحانه ( شیرینی مخصوص فرانسوی، تست آوکادو، انواع میوه و غیره...) و یا نهار را با بهایی که بدون محدویت زمانی برای مهمانان دارد تجربه کرد و در عین حال از ویترین ها و پنجره‌های محصولات غیر معمول استفاده نمود.
 

tiffany - T 2
تیفانی راز خود را بازگو می‌کند
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم