مدل جدید Clifton Baumatic از برند Baume & Mercier

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

حرکت مکانیکی ساعت مچی مکانیسم پیچیده ای است که شامل اجزای کوچک مینیاتوری متحرک می‌باشد.

تعامل دائمی قطعات آنها منجر به اصطکاک و سایش می شود و پوشیدن دائم ساعت بر روی عملکرد نرم تاثیر منفی می‌گذارد. این یکی از دلایلی است که چرا ساعتها باید برای خدمات پشتیبانی به طور منظم به کارخانه باز گردند.

baume & mercier

این مدل از ساعت مچی برند بومه و مرسیر با اولین کالیبراسیون مکانیکی داخلی، Baumatic BM12-1975A، فواصل تعمیر و نگهداری طولانی تر از حد معمول نیاز ساعت‌های مچی به تعمیرات را توصیه می‌کند که بین سه تا پنج سال است. علاوه بر این Baumatic جدید مقاوم به حداقل 1500 گاوس بدون اثر باقی مانده، می‌باشد و با باتری‌ای که 5 روز رزور را همراه با دقت کامل کرونومتر (-4 / + 6 ثانیه در روز در طول 120 ساعت قدرت ذخیره) را ارائه می‌دهد.

این مدل در حال بهبود تجربه کاربر در چهار حوزه کلیدی است:

• خودمختاری بیشتر با رزرو پنج روزه برق باتری

• افزایش عملکرد با دقت بالا

• مقاومت به میدان مغناطیسی

• دوام عالی

مانند یک ماشین، به هر ترتیب ساعت مکانیکی شما باید در حال حاضر و یا بعدا سرویس شود. اگر یک ساعت ندرت و در اکیژن ها استفاده شود، فاصله سرویس می تواند طولانی تر باشد، اما اگر به طور مداوم استفاده شود، صاحبان آن ساعت ‌ها باید دائم وقت خود را در خدمات رسانی سپری کنند. به همین دلیل است که اغلب تولیدکنندگان توصیه می کنند هر سه تا پنج سال خدمات خود را ارائه دهند.

Baumatic جدید فواصل زمانی قابل ملاحظه ای را بین سرویس های ساعت فراهم آورده است.

به این ترتیب که با درک درست از شرایط سایش ساعت در هنگام پوشیدن آن، تحقیقات و مدل سازی جدید، فرمولاسيون های روان سازي ساعت را برای قرار گرفتن تحت فشارهای شدید و بلند مدت آماده نموده است. هر تابع کلیدی جدید که به طور خاص برای بررسی سختی هایی که ساعت‌ها با آن روبرو می شوند، کاملا مورد آزمایش قرار می گیرند. این آزمایش های فشار نه تنها شامل هزاران چرخه تکراری برای شبیه سازی بیش از 10 سال استفاده مداوم است، بلکه همچنین آزمایش‌های جدیدتری پیش‌بینی شده که منعکس کننده فعالیت ها و شیوه های زندگی امروز می‌باشد.

پنج نسخه مختلف Clifton Baumatic جدید از سپتامبر 2018 با شروع قیمت از $ 2750 در دسترس هستند.

 

مدل جدید Clifton Baumatic از برند Baume & Mercier
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم