امگا سیمستر 1948، تولید محدود اکنون در قاب های پلاتینی

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

تاریخ ارزشمند: امگا سیمستر 1948، تولید محدود اکنون در قاب های پلاتینی
امگا سیمستر در سال 2018 هفتادمین سالگرد تولید خود را جشن می گیرد و این در حالی است که بازلورد (Baselworld)  امسال میزبان عرضۀ دو مدل یادبود بر اساس سیمستر اصلی سال 1948 و محدود به 1948 قطعه با قاب های استیل ضدزنگ می باشد. اکنون، با به پایان رسیدن سالگرد، امگا آنها را با دو مدل اضافی در قاب های پلاتینی با قطعه های محدودتر دنبال می کند: فقط 70 قطعه، یک قطعه برای هر سال از موجودیت ساعت. 
 

omega_seamaster_1948

طرفداران قدیمی ساعت غواصی مدرن سیمستر ممکن است ابتدا با ظاهر تقلیل یافتۀ مدل های سیمستر 1948 مایوس شوند، اما طراحی آن به ساعت اصلی بسیار وفادار است. امگا سیمستر که در پی جنگ جهانی دوم به بازار عرضه شد، با تلفیق فناوری مقاوم در برابر آب که در ساعت های نظامی ارائه شده در سال های جنگ نیروی هوایی سلطنتی انگلیس با دیگران، اثر خود را در تاریخ ساعت ها به جای گذاشت. در مدل های جدید، پلاتینیوم 950 برای قاب های استیل ضدزنگ 38 میلی متری و صفحه های اوپالین استفاده شده است. عقربه ها، اعداد و شاخص های استفاده شده و لوگوی امگا که در مدل های استی به رنگ طلای سفید هستند، در این مدل های پلاتینیوم امگا با طلای سدنای 18 ساخته شده اند.  
این ساعت ها – همانند همتایان استیل خود- تفاوت های ظریفی در جزئیات دارند. مثلاً عقربۀ ثانیه شمار یکی در مرکز صفحۀ ساعت قرار دارد، در حالی که این کاربرد در ساعت دیگر در یک صفحۀ کوچک تر روی ساعت 6 نشان داده می شود. اگر بیشتر دقت شود، می توان متوجه شد که عقربه های مورد اول به سبک دافین هستند و برجستگی کوچکی روی عقربه های دقیقه شمار و ثانیه شمار وجود دارد، در حالی که در مدل دوم ثانیه شمار به شکل برگ است و تنها عقربۀ دقیقه شمار برجستگی دارد. مدلی که ثانیه شمار در مرکز ساعت قرار دارد، با بند چرمی قهوه ای رنگ ارائه شده است، در حالی که مدل دوم بند چرمی سبزرنگ دارد؛ هر دو با یک سگک پلاتین 950 که آرم امگا روی آن حک شده است، روی مچ بسته می شوند. 
 
درون قاب هر یک – پشت لوگوی هفتادمین سالگرد که از یاقوت کبود با لیزر حک شده و با دست رنگ آمیزی شده است – موتور کرونومتر امگا مستر ، کالیبر 8807 با ثانیه شمار مرکزی و کالیبر 8805 با ثانیه شمار کوک دیده می شود. موتورها، تنها موتورهایی که استانداردهای موجود  COSC و METAS را برآورده می کنند، به صورت خودکار کوک می شوند، در برابر امواج مغناطیس تا 15000 گاوس مقاومت دارند، فرکانس بالا (25200 vph) دارند و تا 60 ساعت ذخیرۀ نیرو دارند. موتورهای ساعت های پلاتینی از نظر استفاده از رورتور طلای سدنا و پل بالانس برجسته تر از مدل های استیلی هستند. 

قیمت مدل سیمستر 1948 با ثانیه شمار مرکزی 39000 فرانک سوییس و مدل با ثانیه شمار کوچک 39500 فرانک سوییس می باشد. هر کدام با ضمانت 5 ساله با بسته بندی کلکسیونی چرم قهوه ای با بند چرمی اضافی و ابزار مخصوص تعویض بند ارائه شده اند.

 

omega_seamaster_1948 2

 

امگا سیمستر 1948، تولید محدود اکنون در قاب های پلاتینی
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم