ساعت طالع بینی فلو mb&f 9 flow

حالت مطالعه
شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

نمایش در WatchTime نیویورک 2018: MB & F ماشین طالع‌بینی شماره 9 'Flow'
واچ‌تایم نیویورک: 
بزرگترین نمایش ساعت‌های مچی لوکس آمریکا همانطور که ما شماره معکوس خود برای رویداد مجموعه دارهای قدیمی در سالن گوثام منهتن در تاریخ 26-27 اکتبر را شروع کرده ایم روز جمعه آغاز خواهد شد، ما اشاره به ساعت‌های قابل توجه و کشف شده توسط میهمانان خواهمی داشت که در این مقاله ما به  MB&F’s نهمین ساعت طالع‌بینی با نام شایسته "فلو".
 

MB&F HM9 Flow 1

گرچه مستقیما تحت تاثیر ظاهر ساده ماشینهای اواسط قرن مثل مرسدس بنز W196و بیوک استریملاینر سال 1948 یا هواپیماهایی مثل هویلند ونوم یا MB&F HM9 دارد، فلو به نسبت دیگر شاهکارهای مکانیکی برجسته‌تر است. و همچنین فلو روح سایر ساعت‌های طالع‌بینی پیش از خود مثل HM4 ثاندربولت و HM6 اسپیس پیریت را با ترکیب پیچیده ای از کریستال یاقوت کبود خرد شده و تیتانیوم به نزدیکی دنبال می‌کند، ولی هنوز نشان دهنده یک زبان طراحی کاملا جدید برای Max Büsser و همکارانش است.

در اولین نگاه، HM9 شبیه یک موتور جت با ترکیبی از جلای متناوب و ساتن با ظاهری از دوره فضایی به نسبت هر نوع ساعت دیگری است، در حالی که یک ساعت مچی و فوق العاده هوشمندانه است. بر هر قسمت از روی چرخ های تعادل دوگانه که مستقل از یکدیگر عمل می کنند کریستال یاقوت کبود دیده می شود. قسمت مرکزی آن حرکت منحصر به فرد را با یک دیفرانسیل که به طور متوسط خروجی هر دو چرخ در تعادل است، به نمایش می گذارد.

MB&F HM9 Flow 2 MB&F HM9 Flow 3 MB&F HM9 Flow 4

این ساعت مچی به عنوان یک ساعت مچی راننده هیبرید، صفحه نمایش اصلی ساعت در سمت چپ جلو قرار می گیرد و ساعت ها و دقیقه ها را نمایش می دهد. این به حرکت از طریق یک ساختار دنده مخروطی متصل می شود که مکانیسم زمان سنجی 90 درجه را می دهد. پیچ و تاب و تنظیم توسط یک تاج فلوریتی واقع در عقب قسمت مرکزی ساعت انجام می شود. آنچه که MB & F به عنوان "دو هواپیمای ساخته شده با ساتن" توصیف می کند، در کنار ستون های محوری حاوی چرخ های تعادل قرار می گیرد. و این به معنای اشاره و یادآوری دریچه های افزایش یافته در موتورهای با کارایی بالای موتور می‌باشد.

MB&F HM9 Flow 5

جنبش کاملا توسعه یافته داخلی، ذخیره انرژی 45 ساعته از یک مخزن واحد خود را ارائه می دهد که برای تولیدآن، سه سال طول می کشد. مورد ساخته شده از درجه 5 تیتانیوم، از سه بخش با بیش از 40 سازه ساخته شده است. ابعاد کل آن 57 میلیمتر در 47 میلیمتر در 23 میلیمتر می‌باشد.
در حال حاضر دو نسخه تکراری در واچتایم نیویورک 2018 در دسترس است؛ مدل "هوا" با حرکات تاریک و طراحی صفحه  هواپیمایی، و مدل "جاده" که این نسخه دارای صفحه طلایی و سرعت سنج است. هر دو نسخه با یک بند چرم قهوه ای و یک دستبند تاشو تیتانیوم سفارشی ساخته شده و قیمت آن به مبلغ 182،000 دلار، بدون مالیات است. 

MB&F HM9 Flow 6

 

ساعت طالع بینی فلو mb&f 9 flow
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم