گیرارد-پرگو یک تقویم دائمی

حالت مطالعه
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

گیرارد-پرگو (Girard-Perregaux) یک تقویم دائمی به مجموعۀ لارتو (Laureato) اضافه می کند
در زبان انگلیسی «Laureato» به معنای «فارغ التحصیل» است، و لارتوی گیرارد پرگو، ساعت اسپرت دهۀ 1970، که صورت بندی مدرن آن در سال 2016 ارائه شد، در لیگ های بزرگ با مدل تقویم دار دائمی جدید آن به haute horlogerie می رسد. این مدل ماه آینده در سالن ساعت SIHH در ژنو رونمایی خواهد شد. در این متن نکات مهم مربوط به آن، و آن چیزی که آن را از سایر ساعت های تقویم دار متمایز می کند، ارائه شده است. 
girard-perregaux

تقویم دائمی لارتو – مدلی که از نظر پیچیدگی چندین قدم از مدل سال گذشته، لارتو کرونوگراف، جلوتر است، آن را با ظاهر کاملاً استیل خود به یک استثناء تبدیل کرده است. قاب استیل 42 میلی متری به صورت ارگونومیکی در یک دستبند استیل جای می گیرد، هم قاب و هم دستبند جلوۀ براق و صیقلی دارند. قاب هشت ضلعی که مدل دهۀ 1970 را به یک ساعت برجستۀ امروزی تبدیل می کند، بر قسمت جلو ساعت غالب بوده و صفحۀ آبی گالوانیک را دربرمی گیرد. عقربه های باتون شکل و عددهای برجسته در استیل آبی با روکش براق باعث تسهیل خوانده شدن ساعت در میان نشانگرهای تقویم متمایز و نامتقارن می گردند.  
 

طرح نامرسوم تقویم در صفحۀ این ساعت روز هفته را در ساعت 9 نشان می دهد، تاریخ مانند یک نشانگر بین ساعت 2 و 3 و ماه به صورت نیم دایره در ساعت 6 نمایش داده می شود، و یک دایرۀ چهار قسمتی درست در بالای آن حالت کبیسه یا غیر کبیسه بودن سال را نشان می دهد. این در عمل بدان معناست که ساعت می تواند طول های غیرعادی ماه ها، 30، 31، 28 یا 29 روزه بودن آنها را تشخیص دهد (با فرض اینکه به صورت دائمی کوک شده و کار می کند) و در هر 100 سال یک بار نیاز دارد که دارندۀ ساعت آن را به صورت دستی تنظیم کند.

 

گیرارد-پرگو یک تقویم دائمی
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم