فورمکس سه ویژگی منحصربفرد را برای راحتی بیشتر مچ ارائه می کند

حالت مطالعه
یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

اینکه یک ساعت به راحتی روی مچ بنشیند یا خیر، برای اکثر خریداران ساعت یک اولویت اصلی نیست. به احتمال زیاد، طراحی، برند، مشخصات، یا قیمت ساعت تصمیم خرید را هدایت می کنند. این مورد را از این واقعیت می توان فهمید که ساعت های بیشتر و بیشتری به صورت آنلاین خریداری می شوند بدون اینکه روی دست آزمایش شوند. از طرف دیگر، جای شگفتی است که بسیاری از افراد ساعت خود را در کل روز به دست دارند. برخلاف کفش یا پیراهن، همه ما می دانیم که وقتی یک ساعت بر روی دست نمی نشیند، چه حسی دارد.

البته جنبه های مختلفی باعث راحتی و تناسب یک ساعت روی مچ می شوند. قطر قاب، یکی از این جنبه هاست، و عرض از یک سمت به سمت دیگر، یکی دیگر از این جنبه هاست. با این وجود، این اندازه ها نه تنها به اندازۀ مچ دست، بلکه شکل مچ و ترجیحات بستگی دارد. ارگونومی نیز اهمیت دارد، به خصوص در گوشه ها.

فورمکس سوئیس یک گام جلوتر نهاده و این سه جنبه را در جدیدترین مدل خود ادغام کرده است، Essence Automatic Chronometer. این ویژگی ها در نگاه اول بی اهمیت به نظر می رسند، اما در استفادۀ روزمره با مزایای کاربردی قابل توجهی همراه می شوند:

1. سیستم تنظیم تدریجی که به شما اجازه می دهد طول بند ساعت را کم یا زیاد کنید، وقتی که اندازۀ مچ دست به خاطر دما یا فعالیت تغییر می کند.

2. سیستم تعلیق قاب که باعث می شود تاج ساعت در مچ دستتان فرو نرود.

3. قابلیت تعویض تمامی بند ها و دستبند استیل که به شما امکان می دهد بند مناسب را بر اساس موقعیت انتخاب کنید و در عرض چند ثانیه آن را تعویض کنید.

1. گیره ای که با تغییر دور مچ دست شما تنظیم می شود

این بند تولید شده در خود کارخانه از یک کامپوزیت میکروفایبر کربنی تزریق شده روی یک قلاب استیل ضدزنگ ساخته شده است. آن یک سیستم تنظیم عالی 7 میلی متری دارد که به شما امکان می دهد طول بند ساعت خود را بدون درآوردن ساعت تنظیم کنید. با تغییر اندازۀ مچ دست ما در طول روز و در دماهای متفاوت، این سیستم یک تناسب عالی بدون توجه به شرایط ایجاد می کند و راحتی و تناسب ساعت روی مچ دست را بهبود می بخشد. به همین منظور، فورمکس یک اکستنشن 4 میلی متری میکرو برای دستبند های استیل ضدزنگ خود توسعه داده است.

2. تعلیق ایجاد شده در قاب که خود را با حرکت مچ تطبیق می دهد

فورمکس سیستم منحصربفرد تعلیق قاب خود را که متعلق به 20 سال گذشته بود، بهبود بخشیده است. این ساختار بالشتی از مهندسی و طراحی دوچرخه ها و ماشین های مسابقه الهام گرفته و چهار فنر ریز را بین قاب بالا و وپایین تعبیه می کند. این سیستم با تطبیق دادن با حرکت مچ دارنده ساعت، هرگونه حرکت را نرم تر کرده و مانع از این می شود که قاب در در دست شما فرو رود.

3. سیستمی که به شما امکان می دهد بندها/دستبندها را بدون هیچ گونه ابزاری در عرض چند ثانیه عوض کنید

معمولاً تغییر بند ساعت – مخصوصاً بندهای دستبندی – نیازمند صبر، مهارت، و یک ابزار تخصصی است که زمانی که شما می خواهید ظاهر و حس ساعت خود را به سرعت عوض کنید، می تواند خسته کننده باشد. برای Essence، فورمکس تمامی بندها و حتی دستبندهای استیل را با پین های رهاسازی سریع تجهییز کرده است که بدان معناست که آنها می توانند در عرض چند ثانیه بدون هیچ ابزاری عوض شوند.

فورمکس سه ویژگی منحصربفرد را برای راحتی بیشتر مچ ارائه می کند
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم