هفت دلیل برای موفقیت برند پتک فیلیپ ( Patek Philippe )

حالت مطالعه
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

آنچه که ساعت های پتک فیلیپ را چنین ارزشمند می سازد؟ هفت دلیل برای موفقیت این برند

پَتِک فیلیپ (به انگلیسی: Patek Philippe & Co) عموماً به عنوان برند اول در میان تمامی ساعت سازان سوئیس تلقی می شود. چرا چنین است؟ در این مطلب هفت دلیل برای موفقیت پتک فیلیپ ( Patek Philippe ) ارائه شده است.

 

دلیل1 #تجربه و تخصص

پتک فیلیپ ( Patek Philippe ) به تمامی ابعاد ساعت سازی عالی پرداخته است – از ساعت دو عقربه ای با کوک دستی و پیچیدگی های استاندارد با کارکردای مانند تقویم سالیانه یا منطقۀ زمانی دوم، تا شاهکارهای پیشرفته و عالی با تکرارکننده های دقیقه، توربیلون ها، و کرونوگراف های نیم عقربه ای. تخصص هنرمندان ماهر با استفاده از ماشین آلات مدرن با تکنولوژی بالا همراه شده است.

 

دلیل2 #سنت

این سطح از تخصص نمی تواند یک شبه به دست آید. پتک فیلیپ ( Patek Philippe ) به مدت 177 سال است که وجود دارد و در طی این زمان به طور مداوم ساعت تولید کرده است، که منجر به تجربۀ فراوان که از نسلی به نسلی دیگر ساعت سازان منتقل شده است.

 

دلیل3 #چشم اندازی برای آینده

هرچند پتک فیلیپ ( Patek Philippe ) چنین سنت و سبقۀ طولانی دارد، اما به گذشتۀ خود محدود باقی نمانده است. در یک طرف، این شرکت ارزش های هنر سنتی ساعت سازی را حفظ می کند، و در عین حال سرمایه گذاری عظیمی روی استفاده از مواد، فناوری ها و روش های تولیدی جدید می کند. این برند همچنین انتخاب هوشمندانه ای برای خلق طرح هایی مانند ساعت خلبانی 2015، ساعت Calatrava Pilot Travel Time داشته است.

 

دلیل4 #کیفیت

کیفیت باارزش ترین ابتکار عمل پتک فیلیپ ( Patek Philippe ) است. کل شرکت برای پشتیبانی از کیفیت طراحی شده است. با عرضۀ پتک فیلیپ Seal در سال 2008، این شرکت استانداردهای محکمی ایجاد کرد که اغلب از استانداردهای عادی صنعت فراتر بودند. اما تعهد به کیفیت تنها در خود ساعت ها نیست. پتک فیلیپ ( Patek Philippe ) بالاترین استانداردها را برای آموزش کارکنان – از ساعت سازان تا فروشندگان، شامل حمایت از مشتری که از فروش تا خدمات ادامه دارد، به کار می برد.

 

دلیل5 #شرکت خانوادگی

پتک فیلیپ ( Patek Philippe ) در سال 1839 آغاز شد و به مدت بیش از 80 سال توسط خانوادۀ اشترن مدیریت شد که مالکیت آن اکنون در نسل چهارم خود هست. این امر باعث ثبات بالا در فلسفه و سیاست های شرکت می شود. آن همچنین امکان تغییرات جدی در مدیریت را که با تغییر مدیریت ایجاد می شوند، از بین می برد. بنابراین، مسیر موفقیت قطعاً ادامه خواهد یافت. این موجب پایداری خواهد شد.

 

دلیل6 #ارزش

هر شخصی که پتک فیلیپ ( Patek Philippe ) را خریداری می کند می داند که اگر تصمیم بگیرد در آینده آن را بفروشد، هیچ ضرری نخواهد کرد. و کاملاً محتمل است که ارزش ساعت در طی زمان افزایش یابد، هرچند که نمی توان این را در مورد تک تک ساعت ها پیش بینی نمود. اما این یک واقعیت است، حتی زمانی که اکثر افراد یک ساعت را صرفاً برای لذت شخصی خریداری می کنند و برنامه ای برای فروش آن ندارند.

 

دلیل7 #دکوراسیون عالی

کیفیت تزئینات دستی در فرایند تولید، بالاست، هم از نظر تکنیک و هم از نظر سبک. حدود 40 تا 60 گام برای قسمت های بی نظیر مانند چرخ ها لازم است. فرایندهای هنری مانند میناکاری، حکاکی های بی نهایت ظریف، قراردادن سنگ های ارزشمند و غیره نقش قابل ملاحظه ای ایفا می کنند.

 

 

هفت دلیل برای موفقیت برند پتک فیلیپ ( Patek Philippe )
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم