سبز، آبی جدید است

حالت مطالعه
پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

روند جدید، نمایش یک رنگ مشهود روی مچ دست است
هرچند رنگ آبی به خاطر تجربه های رنگی فراتر از سیاه و سفید رایج، هنوز هم در دنیای ساعت ها حرفی برای گفتن دارد، یک روند جدید به سوی صفحه های سبز رنگ در حال ظهور است. برندهای مختلف با ساعت های سبز رنگ یکی از رنگ های پیشرو «گزارش مد رنگ» موسسه رنگ پانتون برای بهار 2018 را نشان می دهند. پانتون که یکی از مراجع جهانی رنگ است، آرکادیا را به عنوان یک تون رنگی جدید پذیرفته است. در ذیل گزیده ای از آخرین عرضه ها در بازلورد 2018 ارائه شده است. 
 
 امگا سیمستر مجموعۀ بازی های المپیک

مجموعۀ بازی های المپیک سیمستر یک مشارکت طولانی مدت را جش می گیرد: امگا به عنوان ساعت رسمی بازی های المپیک در 27 بازی از سال 1932 خدمت کرده است. اکنون امگا مجموعۀ سیمستر را به رنگ های حلقه های المپیک عرضه می کند: در کنار رنگ سبز که مد شده است، رنگ های سیاه، زرد، آبی و قرمز نیز عرضه شده اند. موتور خودکار مستر کرونومتر کالیبر 8800 در داخل قاب استیل ضد زنگ این ساعت ها می تپد.

 
سبز مسابقه ای چوپارد

چوپارد مجموعه ای جدید متشکل از پنج ساعت را برای جشن گرفتن 30 امین سالگرد شراکتش با رالی میل میگلیا عرضه می کند. رنگ های مسابقه ای میل میگلیا عرضۀ مجدد مجموعۀ تاریخی چوپارد با صفحه های منحصربفرد برای رانندگان آقا و مجموعه داران است. یکی از این مدل ها به سبک سبز مسابقه ای بریتانیایی است.

 
کروم هریتیج لا گراند وی

«لاگراند وی» یک نام مناسب برای مجموعۀ جدید در این خط تولید برند سوئیسی است که سالگرد خود را با رنگ های جذاب جشن می گیرد. به خاطر سبک دودی شکل آن، درجه بندی رنگ در صفحۀ این ساعت مکانیکی دوعقربه ای با نزدیک شدن به حاشیه های ساعت، تیره تر می گردد.

 

 

سبز، آبی جدید است
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم