تاریخچه برند ساعت های راون

حالت مطالعه
دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

ساعت های راون: تاریخچه
طراحی ساعت راون که توجه ها را به جزئیات و ظاهر زیبای آنها جلب می کند، از ناقوس کلیسا در تورشاون کاتدرال الهام گرفته است. صدای خالص و بی نظیر ناقوس کلیسا یادآور زیبایی و جذابیت بی پایان این پایتخت روستایی زیباست. هر نگاه به ساعت راون ، یادآور اهمیت استفادۀ خردمندانه از زمان است. 


اولین مدل از این برند فارویی در یک غروب سرد و تاریک زمستانی در دسامبر 2016 عرضه شد، که هیجان زیادی را در فروشگاه ساعت و جواهرآلات نومی اسمایکر در تورشاون ایجاد کرد. آبجو و شراب به وفور سرو می شد، غذا آماده بود و ساعت ها به نمایش گذاشته شدند. در میان سخنرانی های بسیار، وزیر صنعت و تجارت تبریکات مشتاقانۀ خود را به این کسب و کار جدید اظهار کرد و برای ساعت های راون آرزوی آینده ای موفق نمود. این برند به واقعیت تبدیل شده بود. 

از آن زمان به بعد، استقبال خوبی از ساعت های راون به عمل آمد. نیلز آرگ، مدیر ارشد اجرایی راون، دربارۀ سال گذشتۀ این کسب و کار جدید می گوید: فروش خوب است و بازخورد مثبتی دریافت می کنیم. هدف شرکت رسیدن به بازارهای جهانی است، مانند امروز، ساعت های راون می توانند در چندین کشور اروپایی، و در سراسر جهان از طریق اینترنت به فروش برسند. 

نیل در سال 1991 مدرک عینک سازی را دریافت کرد و استعداد ساختن در خانواده آنها موروثی است. پدر پدربزرگ او یک طلاساز عالی و مالک یک جواهرفروشی و ساعت فروشی در تورشاون بود. در سال 1959، او قرارداد طراحی و ساخت مجموعه ای از جواهرآلات نقره برای لباس ملی فارویی را بست ، که زمانی که خانوادۀ سلطنتی از جزایر فارو دیدن می کردند، شاهزادۀ دانمارک آنها را به عنوان هدیه دریافت کرد و پوشید.

   
عمومی نیل یک ساعت ساز بود و کسب و کار پدر او را دنبال نمود و در عین حال سنت طراحی و تولید جواهرات برای لباس سنتی فارو را حفظ کرد. در سال 2008، نیل و همسرش، نومی، اولین مغازۀ ساعت و جواهرآلات و عینک سازی خود را افتتاح کردند که منجر به کسب و کار ساعت شد. 
آن رویایی بود که این زوج برای چندین سال داشتند و در سال 2015، آنها در نهایت تصمیم گرفتند تا این گام بزرگ را بردارند. نیل دائماً طرح های جدید می کشد و برند راون را توسعه می دهد. او با یک ایدۀ اولیه شروع کرد و آن را در دفتر خود کشید. این فرایند تا زمانی که ایده برای ترسیم با استفاده از برنامه نرم افزاری آماده شود، ادامه دارد. 

 

تاریخچه برند ساعت های راون
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم