Nomos اولین ساعت دستبندی خود را در خط Club Campus عرضه می کند

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

در طی دهۀ گذشته و پس از آن Nomos رویکرد باورنکردنی ای برای گسترش مجموعه ها و خط تولیدهای خود پیش گرفته است. علیرغم آنچه که مخاطبان زیاد و در حال رشد آن تقاضا کردند، هر عرضۀ Nomos تحت تأثیر چیزی است که آن می تواند یا در استودیوی طراحی برلین یا یکی از کارگاه های Glashutte خود تولید کند.

همانطور که ممکن است بدانید، Nomos سرمایه گذاری عظیمی انجام داده است تا به یکی از تولیدکنندگان منسجم در صنعت ساعت سازی تبدیل شود، و حتی چرخ دنگ خود را با سیستم آونگ اختصاصی تولید می کند که در سال 2014 عرضه شد. به روزرسانی های زیبایی شناختی، مانند بند دستبندی، در ای رویکرد محدود هستند.

امروز صبح، Nomos اولین خط ساعت خود را که گزینۀ بند دستبندی دارند عرضه کرد. سه ساعتی که امروز عرضه شده اند بخشی از مجموعۀ Campus هستند. مدل های Campus دایره ای شکل که برای اولین بار در سال 2017 عرضه شدند، ستون اصلی خط Club برای این برند آلمانی هستند.

این سه ساعت نه تنها اولین ساعت ها با بند دستبندی هستند که به Nomos ملحق می شوند، بلکه اولین مدل های اتوماتیک – یا نئوماتیک – در خط campus هستند. سه ساعت قبلی Campus دارای یک موتور دستی آلفا هستند که اولین موتور تولید Nomos می باشد. عرضه های امروز از موتور نئوماتیک DUW 3001 استفاده می کند که اولین موتور اتوماتیک مجهز به سیستم آونگی NOMOS می باشد.

 

Nomos اولین ساعت دستبندی خود را در خط Club Campus عرضه می کند
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم