معرفی Oris Aquis Date Relief

حالت مطالعه
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

Oris در حمایت از فعالیت های محافظت از محیط زیست، بیگانه نیست. طی سال های گذشته، ما شاهدی تعدادی از مدل های این برند را در مجموعۀ Aquis بودیم که بر افزایش آگاهی از موضوعات مختلف مربوط به حوزۀ آب تمرکز داشتند، مانند مدل سال گذشته به نام Clipperton و مدل های قبلی تر مانند Source of Life و Staghorn Coral Restoration. Oris در سال 2019 نیز با مدل Oris Aquis Date Relief ، دومین عرضۀ این سال، به این سنت ادامه می دهد.

Oris Aquis Date Relief

پیش از اینکه به مشخصات ساعت بپردازیم، کمی دربارۀ اینکه این ساعت دقیقاً تلاش می کند چه چیزی را دربارۀ حفاظت از محیط زیست منتقل کند، بحث می کنیم. Oris برای تولید این مدل جهت افزایش آگاهی در مورد مهم ترین منبع طبیعی، یعنی آب، با غواص ماجراجو، Ernst Bromeis همکاری کرده است. اقیانوس ها و دریاچه های آب شیرین و رودخانه ها به دلیل وجود پلاستیک ها و سایر آلاینده ها به سرعت در حال تخریب هستند. سازمان بهداشت جهانی برآورد می کند که هر ساله 4/3 میلیارد نفر به علت بیماری های مرتبط با آب که کاملاً قابل پیش بینی هستند، می میرند. با حمایت Oris، Bromeis در حال راه اندازی فعالیتی به نام «معجزۀ آبی» در سال 2019 است. او در طول سال به سراسر جهان سفر کرده و در برخی از بزرگ ترین دریاچه های آب شیرین شنا خواهد کرد. او این کار را با دریاچۀ بایکال سیبری، بزرگ ترین و عمیق ترین دریاچۀ آب شیرین جهان شروع خواهد کرد، در حالی که Aquis Date Relief را روی مچ خود دارد.

 

Oris Aquis Date Relief بسیاری از ویژگی های تعیین کنندۀ خط تولید غواصی این برند را دارد. خبر خوب برای طرفداران Oris و Aquis این است که این اولین Aquis است که یک قاب برجسته دارد، یعنی اعداد عربی و درجۀ روی قاب به صورت سه بعدی روی سطح ساعت قرار گرفته اند، نه به صورت مسطح و تخت. موتور این ساعت موتور اتوماتیک Oris کالیبر 733 است که از Sellita SW 200-1 با ذخیرۀ نیروی 38 ساعته استفاده می کند. مقاومت در برابر این ساعت 300 متر است.

 

جزئیات دیگری که به Aquis Date Relief کمک می کند تا نسبت به سایر مجموعه برجسته باشد، ثانیه شمار قرمز روشن است که نقش مکمل زیبایی در کنار بند لاستیکی قرمز رنگ آن ایفا می کند. Aquis Date به مجموعۀ اصلی طیف وسیع ساعت های غواصی Oris با بیش از 30 تکرار Aquis Date کلاسیک تبدیل شده است که مدل هایی مانند Aquis Big Day Date، Aquis Titanium Date ، و Aquis Small Seconds Date را دربرنمی گیرد. به عبارت دیگر، مدل جدید نه تنها به مجموعۀ در حال رشد حفاظت از محیط زیست Aquis اضافه می شود، بلکه تلاش می کند که این مجموعه را با طرح قاب جدید خود تکمیل کند.

 

مدلی که تصویر آن را می بینید، با یک بند لاستیکی جذاب به رنگ قرمز روشن به قیمت 1800 دلار عرضه شده است. همچنین بند لاستیکی خاکستری رنگ نیز به همین قیمت، بند قهوه ای تیره چرمی به قیمت 1850 دلار، و بند دستبندی استیل ضدزنگ به قیمت 2000 دلار موجود است.

 

معرفی Oris Aquis Date Relief
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم