گیرارد-پرگو (Girard-Perregaux) مدل کواسار (Quasar)

حالت مطالعه
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

گیرارد-پرگو (Girard-Perregaux) کواسار (Quasar) را در ساعت ها و شگفتی های (Watches & Wonder) میامی 2019 عرضه می کند
برنامۀ دوم ساعت ها و شگفتی ها این آخر هفته در میامی رخ می دهد. اگر می خواهید که در این برنامه حضور داشته باشید، نه تنها این فرصت را خواهید داشت تا بسیاری از ساعت هایی را که ماه گذشته در SIHH معرفی شدند، دنبال کنید، بلکه تعدادی از ساعت هایی را خواهید دید که عرضۀ رسمی شان در طول این جشنوارۀ سه روزه خواهد بود. اولین ِ آنها Girard-Perregaux Quasar (گیرارد پرگو کواسار) است، اولین ساعت گیرارد پرگو که دارای قاب کاملاً ساخته شده از کریستال یاقوت کبود است. 
girard-perregaux_quasar نمایش اسکلتی این توربیلون جدید با سه پل که به عنوان پایۀ این ساعت عمل می کنند، برای اولین بار در سال گذشته عرضه شد و به عنوان نوعی یکی شدن دو توسعۀ چشمگیر برند عمل می کند: پتنت 1884 ساخت سه پل طلایی (Three Golden Bridges) که به عنوان ویژگی شاخص GP از آن زمان به بعد عمل می کند، و عرضۀ 2015 اولین توربیلون جدید با ساعت های سه پله. آن را به موقعیت حسادت برانگیز گیرارد پرگو به عنوان رهبر حوزۀ اسکلتی سازی ترکیب کنید و شما مبنای نوآوری امروز را درک خواهید کرد. 

استفاده از کریستال یاقوت کبود برای قاب ساعت در سال های اخیر رواج یافته است. گروبل فورسی (Greubel Forsey)، MB&F و هابلوت (Hublot) اولین طلایه داران بودند، و ما حتی دیده ایم که برندهای بوتیکی مانند باوت (Bovet) و اسپیک مارین (Speake-Marin) در ماه های اخیر وارد این بازی شفاف شده اند. هرچند یاقوت کبود یک عنصر رایج در ساعت سازی است، اما کار با آن بی نهایت سخت است، مخصوصاً در مقیاس ساختن کل قاب ساعت، که منجر به تولید تعداد محدود با قیمت های بالا می شود. گزارش شده است که ساختن قاب گیرارد پرگو کوآسار با ابعاد 45 میلی متر در 25/15 میلی متر از یاقوت کبود، 200 ساعت کار می برد.

موتور کالیبر GP9400-1035 که به دلیل شفافیت کامل قاب از 360 درجه قابل مشاهده است، از تیتانیوم ساخته شده است، نه طلا. سپس برای حداکثر تأثیر، سندبلاست و تیره می شود. موتور، نسخۀ تغییر یافتۀ گیرارد پرگو کالیبر 9400 است که پایۀ اصلی آن برای اسکلتی سازی کامل برداشته شده است. 
قیمت گیرارد پرگو کوآسار 194000 دلار است و کل آخر هفته در جشنوارۀ ساعت ها و شگفتی های میامی در معرض نمایش است. 

 

گیرارد-پرگو (Girard-Perregaux) مدل کواسار (Quasar)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم