گروه تایمکس (Timex)

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

گروه تایمکس (Timex) شعبۀ تجملاتی خود را با مجموعۀ الهام گرفته از طبیعت ونسان برارد (Vincent Berard) دوباره راه اندازی می کند
تایمکس دوباره انگشتان خود را آب های ساعت های تجملاتی فرو می برد. گروه تایمکس، تولیدکنندگان برند بازاری تایمکس و برندهای مجوزدار مد از ورساچه، سالواتوره فراگامو (Salvatore Ferragamo)، و دیگران، این هفته اعلام کرد که مجموعۀ ونسان برارد را احیا می کند، یک تولید کنندۀ بوتیکی از ساعت های مکانیکی سوئیسی که در سال 2006 آن را به دست آورد و در سال 2010 به آن پایان داد. 

همانگونه که در سال 2010 گزارش شد، ساعت ساز و عتیقه دار خبرۀ فرانسوی، ونسان برارد، برند خود را در سال 2003 بنیانگذاری کرد، و گروه تایمکس که در آن زمان در حال گسترش ردپای صنعت خود در بخش تجملاتی بود که بعداً شکوفا شد، آن را سه سال بعد خریداری نمود. این شرکت که ساعت هایش در تعداد محدود تولید می شدند و به قیمت بین 70000 تا 100000 دلار فروخته می شدند، فعالیت خود را در 2010 به علت بحران مالی جهانی و رکود اقتصادی متوقف نمود.

به گفتۀ گروه تایمکس، ونسان برارد جدید، با تأکید بر مواد دوست دار محیط زیست و موضوعات زیست محیطی در طراحیشان، ساعت هایی با روح سبز تولید خواهد کرد. که این یک رشد منطقی برند اصلی است که طبیعت را برای الهام پذیری برخی از مهم ترین مدل ها مانند ساعت های جیبی «کتخ سیسونز» (Quatre Saisons) (به معنای چهارفصل. مترجم) انتخاب کرده است. این ساعت ها همانند قبل تنها دارای موتورهای مکانیکی ساخت سوییس خواهند بود، بنابراین باتری نخواهند داشت؛ موتورها از نوعی روتور خاص جنگل سبز استفاده خواهند کرد و عقربۀ ثانیه شمار سبز خواهد بود. ساعت ها دارای بندهای قابل تعویض خواهند بود که از بطری های بازیافتی تهیه شده است، یا از چرم سبز رنگ خواهند بود و یا از چوب Nuo که یک مادۀ ابداعی ساخته شده از ورقه های چوبی باریک میکرو لیزری است. این شرکت تریدوم (Treedom) همکاری می کند، یک موسسۀ خیریه که از پروژه های جنگلداری در سراسر جهان حمایت می کند و اطمینان حاصل می کند که به ازاء هر ساعت فروخته شده، یک درخت کاشته می شود.

ساعت های ونسان برارد در خرده فروشی های منتخب و در وب سایت این برند به آدرس www.vincentberard.com در سپتامبر 2019 در دسترس خواهند بود. راه اندازی مجدد این برند آنچه را که به نظر گسترش شعبۀ تجملاتی تایمکس می رسد، ادامه می دهد. 

vincent_berard_watch_soldier

 

گروه تایمکس (Timex)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم