بال های نقره ای زنیت (Zenith)

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

بال های نقره ای: زنیت (Zenith) ساعت خلبانی فوق ویژۀ نقره ای 20 را معرفی می کند (Pilot Type 20 Extra Special Silver)
بزرگ ترین خبر برای زنیت در سال 2019، مشخصاً، پنجاهمین سالگرد کالیبر کرونوگراف ال پریمرو (El Primero) فرکانس بالای افسانه ای است، اما این مجموعۀ خلبانی معروف و الهام گرفته از تاریخ این برند است که تیترهای پیش از بازلورد (Baselworld) را تشکیل می دهد، و ساعت خلبانی فوق ویژۀ نقره ای ال پریمروی خود را عرضه می کند: با نام «اولین استفاده از نقره برای قاب یک ساعت زنیت». 
zenith_pilot

این ساعت، مانند پیشینیان تاریخی خود از اولین روزهای هوانوردی نظامی، و پیشینیان مدرن خود در مجموعۀ خلبانی 20، یک قاب حجیم گرد دارد – اینجا از نقرۀ عیار 925، یک فلز با ارزش که به ندرت در دنیای ساعت سازی مورد استفاده قرار می گیرد- قطر این قاب 45 میلی متر و ضخامت آن 25/14 میلی متر است. تاج کوک بزرگ و خط خطی آن، جزء دیگری است که از ساعت های هوانوردی خاص ساخته شده برای خلبانان نظامی اوایل قرن بیستم توسط زنیت و سایر ساعت سازها قرض گرفته شده است. قاب این ساعت فضای بزرگی برای صفحه دارد (8/37 میلی متر)، که اطراف آن از کریستال یاقوت کبود گنبدی شکل با روکش غیرانعکاسی که صفحه را می پوشاند ساخته شده است.

صفحۀ نقره ای براق آن طرحدار، با انعکاس های براق است که یادآور بدنۀ یکی از هواپیماهای جنگی دورۀ جنگ جهانی دوم است که در آن اجداد این ساعت توسط خلبانان پوشیده شده اند. اعداد عربی بزرگ به طور کلی با سوپرلومینوا (Super-LumiNova) استفاده شده اندکه براقیت و خوانایی را در کابین تاریک تضمین می کند، مواد درخشان روی عقربه ها نیز به کار رفته اند.

درون قاب این ساعت که تا عمق 100 متر درون آب مقاومت دارد و پشت آن با نقرۀ محکم که روی آن لوگوی تاریخی Zenith Flying Instrument (ابزارهای پروازی زنیت) حک شده است، محافظت می شود، موتور ساخت خود شرکت زنیت، Elite 679T، با کوک خودکار قرار دارد. فرکانس آن 28800 vph و حداقل ذخیرۀ نیروی آن 50 ساعت است. قاب ساعت روی یک بند چرم گاو و بست نقره ای نصب شده است. ساعت خلبانی فوق ویژۀ نقره ای 20 زنیت به صورت محدود در 250 عدد با قیمت 7700 عرضه شده است. 
 

zenith_pilot

 

بال های نقره ای زنیت (Zenith)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم