امگا سیمستر (Seamaster)

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

امگا سیمستر (Seamaster) انحصاری بوتیک نیویورک را راه اندازی می کند
همراستا با بازگشت به شکل سنتی که در سال های اخیر در دنیای ساعت فراگیر شده است، امگا از یک نسخۀ الهام گرفته از گذشتۀ مدل سیمستر محبوب خود در سال 2018 پرده برداری کرد. این ساعت که نسخۀ کپی برداری شده از سیمستر 1948، برای سالی که در آن مدل اصلی برای اولین بار عرضه شد، ظاهر ساده و رسمی سیمستر در سال های قبل از آن را دارد، دوباره به عنوان ساعت اسپرت غواصی در سال 1957 عرضه شد. امگا بعداً در همان سال عرضۀ موفقیت آمیز دو مدل اول با قاب استیل را با معرفی نسخه هایی با قاب پلاتینیوم ادامه داد. اکنون این برند سوئیسی نسخۀ محدود منحصر به بوتیک های شهر نیویورک را با صفحۀ خاکستری رنگ و یک قابل استیل حکاکی شده عرضه می کند. 
omega_seamaster_new_york_boutique

امگا سیمستر انحصاری بوتیک نیویورک عرضۀ محدود، در یک قاب 5/39 میلی متری از استیل ضدزنگ ارائه می می شود. زیر کریستال یاقوت کبود گنبدی یک صفحۀ لاکی به رنگ دودی با جلوۀ مواج قرار دارد. عقربه های برگ شکل، نشانگرهای عددی قلمی، و لوگوی Omega روی صفحه از طلای 18 عیار ساخته شده اند. یک پنجرۀ تقویم – ویژگی که در نسخه های قبلی سیمستر 1948 وجود نداشت – روی ساعت 6 قرار دارد. آنچه که این مدل را متمایز می کند، حکاکی های پیرامون پشت قاب است که نشانه های شهر نیویورک مانند مجسمۀ آزادی، پل منهتن، ساختمان امپایر استیت، مرکز راکفلر، و هتل والدورف آستوریا را به تصویر می شکد. در کنار این نشانه های حکاکی شده، عدد نسخۀ اختصاصی (از کل 399 عدد) حک شده است. 
omega_seamaster_new_york_boutique

پشت قاب ساعت نیز موتور ساعت را از طریق یک پنجرۀ گنبدی شکل به نمایش می گذارد. کالیبر 8800 کرونومتر امگا مستر که در سال 2016 عرضه شد و اخیراً برای ساعت های مدل محدود بازی های المپیک سیمستر (Seamaster Olympic Games Limited Editions) مورد استفاده قرار گرفته است، یک موتور مکانیکی خودکار با چرخ دنگ کوآکسیال، ذخیرۀ نیروی 55 ساعت، و بالانس فنری سیلیکونی است. مانند کالیبرهای کرونومتر مستر، این کالیبر نیز از 8 مرحله آزمایش دقیق برای دستیابی به گواهی METAS از موسسه فدرال مترولوژی سوئیس در زمینۀ دقت استثنایی، دوام، و مقاومت در برابر میدان های مغناطیسی عبور کرده است. از دیدگاه زیبایی شناختی، موتور نگاه ها را به خود جلب می کند. 

سیمستر جدید با یک بند چرمی سیاه ارائه شده است، و همانگونه که از اسم آن برمی آید، تنها در بوتیک های امگای نیویورک قابل خریداری است. قیمت آن 7600 دلار است.

 

امگا سیمستر (Seamaster)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم