کد 11.59 ائودمارس پیژه (Audemars Piguet)

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

رمزگشایی تقویم دایمی کد 11.59 
خط بحث برانگیز کد 11.59 ائودمارس پیژه (Audemars Piguet) یکی از جالب ترین ساعت های QP را دارد. 

همه ساله در SIHH، به نظر می رسد که رسانه ها با دو سئوال همیشگی در مورد آئودمارس پیژه حضور به هم می رسانند: آیا این برند قصد دارد که حوزۀ خود را فراتر از مجموعه های مگا و رویال اوک (Royal Oak Emblematic)    گسترش دهد (و بپذیرد که میلناری (Milernary) و ژولز آئودمارس (Jules Audemars) در بهترین حالت ساعت های ویترینی این برند را تشکیل می دهند؟ و آیا این برند قصد دارد ساعتی را با کالیبر کرونوگراف یکپارچه به طور کامل خودش تولید کند؟ بسیار خوب، امسال این برند با عرضۀ یک مجموعۀ کاملاً جدید به نام کد 11.59 به هر دو سئوال پاسخ داد. 
audemars-piguet-code-1159 کد 11.59 نام خود را از یک دقیقه پیش از نیمه شب می گیرد، استعاره ای از انتظار برای یک روز جدید، و در آغوش گرفتن آینده. در این مجموعه، آئودمارس پیژه تصمیم گرفت که آینده را دست کم تا حدی دربربگیرد، و این کار را با هدایت کردن موفقیت آمیزترین نوآوری طراحی از گذشتۀ خود، یعنی قاب هشت ظلعی که تعریف کنندۀ مجموعۀ رویال اوک از سال 1972 بود، انجام می دهد. اینجا شکل هشت ظلعی برای وسط قاب استفاده می شود، در حالی که اَشکال دایره ای برای قاب و پشت قاب استفاده می شوند. 
audemars-piguet-code-1159

دیگر ویژگی زیبایی شناختی تعریف کنندۀ قاب کد 11:59 گوشوارم های جدید با طراحی باز هستند، که قسمت های بالایی آنها به قاب گرد جوش خورده اند، در حالی که قسمت های پایین تر آنها بر پشت قاب تکیه می دهند. کریستال های یاقوت کبود روی صفحه نیز قابل توجه هستند، که یک نیمرخ جدید با انحنای مضاعف ایجاد می کنند: سطح داخلی گنبدی شکل است، در حالی که سطح خارجی به صورت عمومی از موقعیت ساعت 6 تا 12 انحنا پیدا کرده است – طراحی محدب / معقر ائودمارس پیژه جزئیات صفحۀ ساعت را تقویت می کند. کریستال ها که از یک لبه تا لبۀ دیگر قاب بسیار باریک بسط یافته اند، با لبه های چمبرز پولیش شده به پایان رسیده اند. 6 کالیبر داخلی که سه عدد از آنها جدید هستند، در 13 مدل جدید که این مجموعه را تشکیل می دهند، به کار رفته اند. 

audemars-piguet-code-1159

 

کد 11.59 ائودمارس پیژه (Audemars Piguet)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم