بل و راس (Bell & Ross) یک جلیقه پرواز

حالت مطالعه
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

BR 03-92 MA-1 بل و راس (Bell & Ross) یک جلیقه پرواز برای مچ است
طرفداران بل و راس تاکنون با ابزارهای داشبورد پرواز که الهام بخش ساعت های مجموعۀ ابزارهای آن مانند BR 03-92 هستند و کمی پیشتر از بازلورد 2019 عرضه شده اند، آشنا شده اند. با این حال، این برند سوئیسی برای عرضۀ معروف امسالش فراتر از ابزارهای کابین خلبان نگریسته است و طرح خود را از یک قطعۀ نمادین لباس پرواز گرفته است، جلیقۀ نجات معروف MA-1 که در دهۀ 1950 توسط نیروی هوایی ایالات متحده استفاده می شد. اینجا BR 03-92 MA-1 که تنها در 999 قطعه تولید شده است، مورد بررسی قرار می گیرد. 
Bell & Ross BR 03-92 MA-1

بل و راس مدل BR 03-92 خود را با قاب آشنای مربعی شکل و اعداد بزرگ و خوانای عربی، به عنوان «خالص ترین» ساعت خلبانی توصیف می کند، و بنابراین، به عنوان صحنۀ ایدۀ آلی برای ستایش بمب افکن MA-1 که پوستۀ نایلونی و طرح دوروی چتر نجان آن به رنگ سبز خاکی و نارنجی آن را از یک وسیلۀ نظامی کاربردی دهۀ 50 به یک سبک در دهۀ 70 تبدیل کرد. قاب 42 میلی متری آن از سرامیک خاکی تیره، که یک مادۀ سبک وزن ضد خش است، تولید شده است. صفحۀ خاکی رنگ آن به سبک ساندویچ با دو صفحۀ فلزی روی هم  می باشد که صفحۀ پایینی با سوپرلومینوای نارنجی رنگ پوشیده شده است که در میان اعداد و نشانگرهاس  استنسیل شده و بریده شدۀ لایۀ بالایی می درخشد. مادۀ درخشان عقربه های ساعت شمار و دقیقه شمار را نیز می پوشاند. البته نارنجی رنگی است که برای مدت ها با هوانوردی و ارتش همراه شده است، و ترکیب خاکی و نارنجی یک ارجاع مستقیم به جلیقۀ MA-1 است. 
Bell & Ross BR 03-92 MA-1

بند این ساعت که از چرم گاوی ساخته شده است و با یک بست استیل PVD به رنگ فلز تفنگ دور مچ بسته می شود، این طرح را ادامه می دهد. مانند جلیقه، لایۀ بالایی بند این ساعت خاکی تیره است و لایۀ پایینی آن نارنجی است. و البته بند نیز دورو است. برای یک خلبان پریشان، پوشیدن لایۀ نارنجی در لایۀ خارجی به عنوان یک راهنما برای تیم های جستجو و نجات عمل می کند؛ کسی که از این ساعت استفاده می کند، می تواند آن را با دو ظاهر کاملاً متفاوت بپوشد. 

BR 03-92 MA-1 بل و راس با موتور اتوماتیک BR-CAL. 302 مبتنی بر سلیتای امتحان شدۀ SW.300-1 کار می کند که فرکانس 28800 vph و ذخیرۀ نیروی 38 ساعته ارائه می دهد. این ساعت با قیمت 3900 دلار تا تابستان 2019 عرضه خواهد شد.

 

بل و راس (Bell & Ross) یک جلیقه پرواز
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم