مجموعۀ نظامی برمونت (Bremont)

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

برمونت (Bremont) مجموعۀ نظامی را عرضه می کند
مجموعۀ سه تایی ساعت که با همکاری وزارت دفاع بریتانیا ساخته شده اند از ساعت های نظامی دورۀ جنگ جهانی دوم الهام گرفته اند. 
 ساعت ساز بریتانیایی، برمونت، مجموعه ای از ساعت ها را عرضه کرده است که به عنوان بخشی از یک همکاری با وزارت دفاع بریتانیا (British Ministry of Defence (MoD)) تولید شده اند. به عنوان بخشی از این قرارداد همکاری، برمونت مجاز است که به صورت قانونی از نشانه ها، نمادها و مدال های نیروی دریایی سلطنتی (Royal Navy)، ارتش بریتانیا و نیروی هوایی سلطنتی استفاده کند. 
1216_bremont-armed-forces-collection

مجموعۀ نظامی که از سه ساعت تشکیل شده است – یک ساعت میدانی (field watch)، یک کرونوگراف تک دکمه ای (monopusher) و یک ساعت غواصی با قاب قطب نمایی – از ساعت های ارائه شده به ارتش بریتانیا در دورۀ جنگ جهانی دوم الهام گرفته اند. مجموعه داران، ساعت های اصلی، که توسط 12 شرکت عرضه می شوند، را «دوجین کثیف» (dirty dozen) می نامند. از این میان، ساعت های ورتکس (Vertex Watcher) تولید ساعت هایی را که به ساعت های دورۀ دهۀ 1940 وفادارند، مجدداً آغاز نموده است.

مجموعۀ سه تایی ساعت که با همکاری وزارت دفاع بریتانیا ساخته شده اند از ساعت های نظامی دورۀ جنگ جهانی دوم الهام گرفته اند.

 برمونت اکنون ساعت هایی را برای اسکادرانان نظامی در سراسر جهان تولید کرده است. با این وجود، این ساعت ها اکنون قابل فروش برای عام نیستند. تمامی ساعت ها در مجموعۀ نظامی یک قاب جدید دو تکه ای سنتی با یک پشت قاب پیچ شده دارند. و این برخلاف ساخت قاب های سه طرفۀ تریپتیک (Triptik) که ویژگی برمونت بود، می باشد. 
1216_bremont-armed-forces-collection صفحۀ برمونت برادزورد (Broadsword) سه عقربه ای است که  درون یک قاب 40 میلی متری از استیل سخت قرار گرفته است. صفحۀ سیاه دارای یک پنجرۀ تقویم روی ساعت 3 و یک صفحۀ کوچک ثانیه شمار روی ساعت 6 می باشد. نقاط درخشانی روی اعداد ساعت و عقربه های باریک از خوانایی ساعت اطمینان حاصل می کنند. روی پشت قاب نشان سه نیروی نظامی در کنار جملۀ حک شدۀ «Approved by Her Majesty’s Armed Forces» (تأیید شده توسط نیروهای مسلح علیاحضرت، مترجم) قرار دارند. نیروی ساعت توسط یک موتور خودکوک BE-95-2AV تأمین می شود. که یک موتور در حد کرونومتر است که با نیروی 4 هرتز کار می کند و دارای ذخیرۀ نیرو برای 38 ساعت است. برادزورد که تا 100 متر مقاومت در برابر آب دارد. با یک بند سبز ارتشی سیلیکونی همراه شده است و قیمت آن 3445 دلار است. 
1216_bremont-armed-forces-collection برمونت ارو (arrow) نشانگر اولین کرونوگراف تک دکمه ای برند بریتانیایی است. این ساعت که دارای قاب 42 میلی متری از استیل سخت است. دکمۀ قرار گرفته روی ساعت 2 برای استارت، توقف و تنظیم جدید کرونوگراف استفاده می شود. از نظر زیبایی شناختی، ساعت همان ترکیب برادزورد را دارد. صفحۀ کوچک روی ساعت 9 ثانیه ها را نشان می دهد، در حالی که شمارشگر 30 دقیقه ای روی ساعت 3 قرار گرفته است. موتور این ساعت BE-51AE است که تا 48 ساعت نیرو ذخیره می کند. در پشت قاب استیل ضدزنگ نشان Her Majesty’s Armed Forces حک شده است و با بند آبی رنگ RAF بادبانی به قیمت 4745 دلار عرضه می شود. 
 

ارگونات (Argonaut) یک ساعت غواصی حرفه ای با یک قاب طرح سوپرکمپرسور است. قاب 42 میلی متری از استیل ضدزنگ آن دو تاج دارد – یکی رو ساعت 2 که برای تنظیم زمان و تاریخ استفاده می شود و دیگری روی ساعت 4 که برای به کار انداختن قاب داخلی دوار تک جهته استفاده می شود. این ساعت که تا 300 متر زیر آب مقاومت دارد، دارای یک صفحۀ سیاه و یک رنگ سفارشی سوپرلومینواست. دقیقه های نارنجی رنگ واقعا در این صفحه جلب توجه می کنند. موتور این ساعت کرونومتر اتوماتیک BE-92AV است که در گذشته برای تأمین نیروی Solo-34 استفاده می شد. این موتور تا 42 ساعت ذخیرۀ نیرو دارد. قیمت این ساعت 3695 دلار است.

 

مجموعۀ نظامی برمونت (Bremont)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم