ریچارد میل (Richard Mille)

حالت مطالعه
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

ریچارد میل (Richard Mille) حلقه های مفقودۀ خود را با دستبند جدید کربن TBT پیدا می کند
یک عرضۀ دیگر برند که به میزهای سردبیری WatchTime  رسید در حالی که ما ویراستاران مشغول بازلورد بودیم، از طرف ریچارد میل بود، برند haute horlogerie (هاوت هورلوگری)  که برای یک بار دیگر در سال 2019 شرکت کنندۀ SIHH بود. این برند در استفاده از مواد جدید تا یک سطح جدید با یک دستبند کاملاً جدید از جنس کربن TPT پیشاهنگ بود، که در سال 2013 آن را در صنعت ساعت سازی ارائه داد و از آن به بعد از آن فقط در قاب های ساعت ها استفاده کرده است. 
richard_mille_rm07-01 ریچارد میل که پیشتر نیز دستبندهایی از طلا ساخته بود، و تنها برای مدل های زنانه از آنها استفاده می کرد، دستبند جدید خود را روی ساعت زنانۀ دیگری عرضه می کند، RM 07-01 با قاب کربن TPT . طراحی پیچیده و چشمگیر دستبند، اسکلت ساخته شده از تیتانیوم درجه 5 را با دوازده صفحۀ کربنی TPT که به وسیلۀ پیچ های نواری ریچارد میل محکم شده اند، ترکیب می کند. این دستبند جدید که از 200 صفحه تشکیل شده است، به گفتۀ خود برند، «انعطاف پذیری را با نهایت استحکام» ترکیب کرده است و در عین حال یک جریان بصری یکنواخت را از قاب بشکه ای شکل تا دستبند ایجاد می کند. کل وزن آن تنها 29 گرم است. 
richard_mille_rm07-01 قیمت RM 07-01 مدل زنانه با دستبند کربنی TPT جدید از 275000 دلار شروع می شود. ریچارد میل (Richard Mille)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم