معرفی Bulova Computron LED

حالت مطالعه
دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

معرفی بولوا کامپیوترون ال ای دی (Bulova Computron LED)
من در حالی این مقاله را می نویسم که کرونوگراف خلبانی قمری بولوا (Bulova Lunar Pilot Chronograph) را به مچ بسته ام. این ساعت در اواخر سال 2015 به عنوان نماد مجموعۀ آرشیو این برند آمریکایی (Archive Series) عرضه شد. همانگونه که بسیاری از طرفداران پر اشتیاق ساعت اطلاع دارند، بولوا به عنوان یک ساعت ساز پیشرو آمریکایی سابقه ای طولانی دارد که تولیدات آن به ساعت 1875 برمی گردد. و اگرچه از سال 2008 این ساعت تحت تملک گروه سیتی زن ژاپن درآمده است، این تاریخ دست نخورده باقی مانده است و مجموعه داران زیادی دارد که عادات جمع آوری ساعت های این شرکت را حفظ کرده اند. 
bulova-computron-led سری آرشیو اصلی ترین روشی است که بولوا این حسن نیت را حفظ کرده است، و موفقیت آن در میان علاقمندان به ساعت نشانه ای از سلامت کلی برند در بازار است. به دنبال ساعت قمری ماه (Lunar Moonwatch) ، کرونوگراف ستاره ها و راه ها (Stars and Stripes Cronograph C) عرضه شد، و پس از آن دویل دایور (Devil Diver) موفق سال گذشته مجدداً عرضه شد. امروزه با تلفیق این مدل ها، بولوا کامپیوترون ال ای دی تولید شده است، یک ساعت دیجیتال که مستقیماً به گذشتۀ این برند مربوط می شود. 
bulova-computron-led از آنجایی که شهرت و محبوبیت ساعت های الکترونیک و کوارتز در اواخر دهۀ 1970 و 1980 شروع به افزایش نمود، بولوا به تلفیق با نوآوری هایی مانند اکیوترون کوارتز (Accutron Quartz)، اولین ساعت کوارتز-کریستال فروخته شده در ایالات متحده نمود. کمی بعد، بولوا با افزودن یک خط ساعت های اکیوکوارتز با نمایشگرهای ال سی دی، و در نهایت، کامپیوترون تمام دیجیتال ال ای دی با قاب بسیار نامرسوم و شاید آینده نگر ذوزنقه ای با نمایش ال ای دی در کنار، به تقاضای رو به رشد عصر برای ساعت های دیجیتال پاسخ داد. 
bulova-computron-led به این سبک اغلب «ساعت رانندگی» می گویند، زیرا طراحی آن به گونه ای است که راننده بدون اینکه مچ خود را از روی فرمان بردارد، می تواند ساعت را بخواند؛ در مورد کامپیوترون، نمایشگر زاویه دار زمان  - فرد استفاده کننده دکمۀ فرمان را یک بار برای زمان و بار دیگر برای تاریخ فشار می دهد – مسئلۀ انعکاس نور خورشید را که باعث سختی خوانده شدن ساعت روی نمایشگر ال ای دی می شود، حل کرده است. 
در حالی که طراحی این ساعت در زمان عرضه اصیل بود، بولوا با افزودن منطقۀ زمانی دوگانه که می توان آن را با فشار یک دکمه در سمت راست قاب به همراه نشانگر ماه/تاریخ/روز دید، کمی پیچیدگی به آن افزوده است. 
bulova-computron-led سه مدل مختلف از کامپیوترون ال ای دی عرضه خواهد شد: قاب کاملاً طلایی با یک دستبند مطابق با آن و نمایشگر ال ای دی قرمز رنگ (395 دلار)، IP مشکی با بند قرمز رنگ و نمایشگر ال ای دی آبی (295 دلار)، و مدل استیل ضدزنگ با نمایشگر ال ای دی آبی رنگ (295 دلار). معرفی Bulova Computron LED
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم