مدل جدید HYT H1.0 Black Fluid

حالت مطالعه
چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

بازگشت رنگ مشکی: مدل جدید اچ وای تی اچ 1 بلک فلویید (HYT H1.0 Black Fluid) در واچ تایم لس آنجلس به نمایش درخواهد آمد 
HYT ساعت های به روز شدۀ H1.0 را در سوم و چهارم ماه می امسال در واچ تایم لس آنجلس عرضه می کند، و مجموعۀ اصلی آن آخرین مدل بلک فلویید خواهید بود. این ساعت در فوریۀ سال 2019 پس از اینکه این برند برای اولین بار مدل های آبی، سبز و قرمز لیکویید را یک ماه پیش در SIHH عرضه کرد، رونمایی شد. این ساعت ها، با همدیگر، با یک طراحی براق تر و راحت تر، و همچنسن سبک منحصربفرد و رنگ های قابل توجه، مجموعۀ برند را احیاء کردند. 
hyt-h1.0-black-fluid جدیدترین گزینه برای H1.0 بسیار شبیه مدل های قبلی است، و تنها از نظر رنگ متفاوت است. با صفحۀ سه بعدی که روی یک قاب 8/48 میلی متری از استیل پوشیده شده با PVD آنتراسیت قرار گرفته است و توسط یک کریستال یاقوت کبود گنبدی شکل محافظت می شود، طراحی منحصربفرد باعث می شود که این ساعت با ارتفاع 8/20 میلی متر روی مچ قرار بگیرد. صفحۀ آن با شیار های عمیق با شیب تند طراحی شده است، و اعداد به رنگ سبز حک شده اند تا خوانایی ساعت را بالا ببرند. در بالای این طراحی ها، امضای HYT و ماژول ثبت شدۀ آن که برای اولین بار در سال 2012 عرضه شد، قرار گرفته است، و از طریق هلالی که بین مایع های سیاه رنگ و شفاف که هر دو روی یک پس زمینۀ تیله ای قرار گرفته اند، ساعت را نشان می دهد. 
 

در عمق صفحه در سمت راست، شما متوجه نشانگر ذخیرۀ نیروی قرمزرنگ خواهید شد که تضاد شدید با رنگ های خاکستری، مشکی و تیله ای در بقیه قسمت های ساعت دارد – در حالی که چرخ ثانیه شمار دوار زینت بخش سمت راست صفحه است. حلقۀ دقیقه شمار ساعت در مرکز صفحه قرار دارد، با دو گوشوارک و یک طراحی گریل مانند که لایه های پایین صفحه را تکمیل می کنند. این ساعت در کل یک ترکیب تمیز از فلزات و رنگ هاست، که سوپرلومینوا C7 در سراسر ساعت برای خوانایی آن در تاریکی شب به حرکت درمی آید. آن با یک بند لاستیکی خاکستری تیره که با استفاده از یک بست تیتانیومی با روکش PVD بسته می شود، تکمیل شده است.

نیروی این ساعت منحصربفرد HYT H1 کالیبر با کوک دستی است که با مشارکت تولید کنندۀ موتور سوئیسی کرونود (Chronode) تولید شده است. این فناوری به وسیلۀ نیروی ذخیره شدۀ موتور مکانیکی که دو گوشوارک فنر مانند را از طریق لوله های شیشه ای مویرگی شارژ می کند، عمل می کند. این فناوری ارزش دوجانبه ای برای بینندۀ ساعت ایجاد می کند، اول در طراحی آینده نگر آن و دوم در انتقال سیال و راحت زمان به شیوه ای فوق دقیق که در ساعت سازی تجملی رایج است. 

تغییر زمان که از دیدگاه بیننده شاهکار به نظر می آید، واقعاً بسیار ساده است و به شیوۀ سنتی بیرون کشیدن تاج کوک ساعت و پیچاندن آن انجام می گیرد. موتور جواهرکاری شدۀ 35 این ساعت که از پشت قاب قابل مشاهده است با پل های خمیده تزئین شده و تا 65 ساعت نیرو را ذخیره می کند.

این برند قصد دارد که مدل های H1.0 را حدود 48500 دلار آمریکا عرضه کند. 

 

مدل جدید HYT H1.0 Black Fluid
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم