بلنک پین مدل تقویم دار دایمی انحصاری

حالت مطالعه
شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

بلنک پین مدل تقویم دار دایمی انحصاری بوتیک، پلاتینیوم کلد ویلرت (Planum-Clad Villeret) را عرضه می کند

بلنک پین (Blankpain)  مدل جدید ویلرت کوانتیم پرپچوال 6656 را از جنس پلاتینیوم عرضه می کند که به صورت انحصاری در بیش از 30 بوتیک رسمی این برند در سراسر جهان قابل دسترسی خواهد بود. این ساعت جدید که تنها در 88 عدد عرضه می شود، دارای ابعاد 40 میلی متر در 7/10 میلی متر است، یک صفحۀ آبی خورشیدی با تقویم هایی روی ساعت های 3، 9 و 12 و نمایش فاز ماه روی ساعت 6 و یک عقربۀ ثانیه شمار مرکزی است که زیر یک کریستال یاقوت کبود غیرانعکاسی و روی اعداد رومی طلای سفید می لغزد.

Blancpain

نیروی این ساعت توسط کالیبر اتوماتیک 5954 برند که تا 72 ساعت نیرو ذخیره می کند و از قابلیت های فاز ماه و QP ساعت حمایت می کند، تأمین می شود. این موتور دارای یک روتور یکپارچۀ طلایی و یک فنر سیلیکونی است. این ساعت پیچیده همچنین نوآوری اختصاصی بلنک پین را دارد که امکان تنظیم عقربه های تقویم و فاز ماه را با تنها فشار دادن اهرم های کوچکی که زیر گوشوارک ها روی پشت قاب فراهم می کند. این طراحی قاب را از هرگونه اصلاح کننده جانبی که معمولاً در ساعت های تقویم دار وجود دارند، بی نیاز می کند و ظاهر ساده تری را ایجاد می کند که با قاب پیشرفته آن مطابقت بیشتری دارد. در نهایت، ساعت جدید با بند چرم پوست سوسمار آبی رنگ با گیرۀ تاشونده عرضه می شود.

 

بلنک پین ویلرت کوانتیم پرپچوال جدید اکنون در دسترس است، و تنها در 88 قطعه عرضه شده است و قیمت آن 66400 دلار است. در ایالات متحده، بلنک پین در دو بوتیک این برند در نیویورک و لاس وگاس عرضه می شود که به این معناست که اگر شما خارج از نوادا یا نیویورک باشید، ممکن است برای انداختن این ساعت دور مچتان نیاز به یک پرواز داشته باشید.

 

بلنک پین مدل تقویم دار دایمی انحصاری
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم