چوپارد تی توین (Chopard Flying T Twin)

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

چوپارد تی توین ال یو سی (Chopard L.U.C. Flying T Twin) خیره کننده

چوپارد بزرگترین شاهکار خود را برای مدل های انحصاری مجموعۀ LUC عرضه می کند که نام آن از نام بنیانگذار این برند لوییس اولیسه چوپارد (Louis – Ulysse Chopard) گرفته شده است. همراستا با آنچه که قبلاً در بازلورد امسال عرضه شده است،  این برند چوپارد جدید تی توین را عرضه کرده است. 
Chopard L.U.C Flying T Twin

تی توین، همانطوری که نامش نه چندان ظریفانه القاء می کند، اولین توربیلون طیار را که چوپارد وارد یک ساعت کرده است، و همچنین اولین ساعت توربیلون از هر نوع را با موتور اتوماتیک عرضه کرده است. کسانی که تازه با این برند آَشنا شده اند ممکن است از خود بپرسند که کلمۀ توین (به معنای دوقلو) در نام این ساعت به چه چیزی اشاره می کند. آن به فناوری ثبت شدۀ موتور اشاره می کند که در آن دو فنر اصلی ذخیرۀ نیروی طولانی مدت برای 65 ساعت فراهم می کنند. 
این موتور خودکار که کاملاً در کارگاه های سوئیس چوپارد توسعه داده شده و تولید می شود، کالیبر 96.24-L فقط 30/3 ضخامت دارد که قاب بسیار باریک 2/7 میلی متری با قطر 40 میلی متر را امکان پذیر می سازد. قاب این ساعت از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. 

Chopard L.U.C Flying T Twin

کالیبر 96.24-L به طور خاص برای این ساعت توسعه یافته است. این موتور که توسط یک میکرو روتور از طلای 22 عیار حکاکی شده کوک می شود، همچنین دارای یک کارکرد کرونومتری است. 

قاب این توربیلون که چرخش آن را در هر دقیقه روی ساعت 6 امکان پذیر می سازد، تنها برجستگی بصری روی صفحه نیست. ظاهر ال یو سی تی توین که از طلای سلب با روکش روتنیوم خاکستری ساخته شده است، به صورت لانه زنبوری ساخته شده است که چوپارد از این طرح برای اولین بار روی L.U.C XPS 1860 که در سال 1970 عرضه شد، استفاده کرد.

چوپارد ال یو سی تی توین روی یک بند دست دوز از پوست سوسمار با رنگ گیاهی مشکی مات سوار شده است و با یک بست از جنس طلای 18 عیار رز گلد بسته می شود. این ساعت تنها در 50 عدد تولید شده و قیمت آن 118500 دلار است. 

Chopard L.U.C Flying T Twin  
 
چوپارد تی توین (Chopard Flying T Twin)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم