واشرون کنستانتین فوق باریک را با صفحۀ آبی رنگ

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

واشرون کنستانتین پاتریمونی پرپچوال کلندر فوق باریک را با صفحۀ آبی رنگ معرفی می کند

امسال، واشرون کنستانتین (Vacheron Constantin) با جذابیت بخشیدن به چند طرح کلاسیک خود با صفحه های جالب آبی رنگ، سال خوبی را گذرانده است. جای تعجب نیست که رنگ آبی راه خود را به مجموعه های بزرگتر واشرون پیدا کرده است، اما اجرای آن، به طور کلی، از ابتدا تا انتها، عالی بوده است. مدلی که که به مدل های بی نهایت جذاب اورسیز (overseas) و فیفتی سیکس (FiftySix) پیوسته است، مدل جدید پاتریمونی پرپچوال کلندر اولترا تین (Patrimony Perpetua Calendar Ultra-Thin) می باشد که با همان سایۀ آبی آسمان شب و که چند ساعت پاتریمونی دیگر در ژانویه در SIHH عرضه شده اند، عرضه می شود.

Vacheron Constantin  Perpetual Calendar Ultra-Thin

پاتریمونی پرپچوال کلندر اولترا تین از سال 2011 بخشی از یک خانوادۀ گسترده تر پاتریمونی است. طی هشت سال گذشته، چیزهای زیادی در این ساعت تغییر نکرده است، به جز اضافه شدن این صفحۀ آبی رنگ جذاب. عقربه های عصایی کلاسیک بر روی این صفحۀ منحنی می چرخند که دقیقه های روی آن با کابوسون های طلایی نشان داده می شوند. نشانگرهای ساعت هم ذوزنقه ای شکل و هم عصایی شکلند. زیر صفحۀ سایه روشن و براق، صفحۀ قمری قرار دارد که روی آن یک ماه طلای صورتی روی آسمان لاجوردی قرار گرفته است. قاب طلای صورتی 18 عیار 42 میلی متری با ضخامت 9/8 میلی متر تا 30 متر در زیر آب مقاومت دارد و دارای یک پشت قاب از کریستال یاقوت کبود است که موتور اتوماتیک داخل آن قابل مشاهده است.

Vacheron Constantin  Perpetual Calendar Ultra-Thin

موتور فوق باریک 1120 QP تقویم دایمی (perpetual calendar) فقط 05/4 میلی متر ضخامت دارد. این موتور با فرکانس 75/2 هرتز (19800 ارتعاش در ساعت)، دارای تقریباً 40 ساعت ذخیرۀ نیرو است. کالیبر 1120 QP نشان دهندۀ ساعت ها، دقیقه ها، و تقویم دائمی را که روز هفته را در یک صفحۀ کوچک روی ساعت 9، تاریخ را در صفحۀ دیگری روی ساعت 3 و ماه و سال کبیسه را روی یک صفحۀ 48 ماهه روی ساعت 12، و فاز ماه را روی ساعت 6 نشان می دهد، می باشد.

واشرون کنستانین پاتریمونی پرپچوال اولترا تین با صفحۀ آبی آسمان شب 78000 دلار قیمت دارد و تابستان امسال به صورت انحصاری در بوتیک های برند واشرون کنستانتین موجود خواهد شد.

واشرون کنستانتین فوق باریک را با صفحۀ آبی رنگ
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم