به سوی آینده با EPOS Originale 3437

حالت مطالعه
چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

مشخصۀ اصلی ایپوز اورجینال 3437 (EPOS Originale 3437) ساخت برجستۀ مدرن آن است که با طراحی خاص آن ترکیب شده است. طراحی آن، طرح های زیبای دهۀ 1950 را به خاطر می آورد، با خطوط تمیز و رنگ های روشن. ویژگی اصلی، کریستال یاقوت کبود گنبدی شکل با ساخت سطح بالا ، و موتور قابل مشاهدۀ اتوماتیک آن است که با 25 تکه جواهر زینت داده شده است.

EPOS Originale 3437

فرایند ساخت کریستال یاقوت کبود گنبدی شکل بسیار پیچیده و دشوار است. مهندسان، برای گنبدی شکل ساختن آن، یک کریستال یاقوت کبود ضخیم را از داخل و خارج شکل می دهند. این فرایند چالش برانگیز مستلزم سازوکارهای دقیق است. همچنین لازم است توجه شود که این کار در روزهای اول چگونه انجام می گرفت. در دهۀ 1950، شیشه های برجسته (گنبدی شکل) از پرسپکس (perspex) ساخته می شدند، که البته تقریباً به کیفیت یاقوت کبود نیست. یاقوت کبود، با درجۀ سختی 9، پس از موزانیت (moisanite)  و الماس، سومین مادۀ سخت دنیاست. تفاوت این ساعت در مقایسه با ساعت های ساخته شده در دهۀ 1950، به خاطر جنس آن است که از مادۀ جدید ساخته شده است. این ماده در سایر اجزاء 3437 نیز وجود دارد. در ابتدا، ساعت سازان به جای استیل ضدزنگ  از یک مادۀ ترکیبی استفاده می کردند و روی آن روکش کروم استفاده می کردند تا ظاهر جذاب تری داشته باشد. موضوع اصلی طول عمر کوتاه مادۀ کروم بود. امروزه، و همچنین در ایپوز 3437، یک مادۀ استیل ضدزنگ برای قاب استفاده می شود، که با دوام و دارای کیفیت بالاتری است. 

به علاوه، ساعت با تداوم و پیوستگی همراه است. صفحۀ منحصر بفرد آن با شاخص هایش نیز به شکل گنبدی هستند. شاخص ها با مادۀ درخشان پرشده اند که دوام بیشتری نسبت به اعداد درخشان چاپ شده دارند. روی هم رفته، این ساعت ترکیبی از طراحی کلاسیک و فناوری مدرن با اجزاء سطح بالا می باشد. 

جزئیات فنی:
موتور: ETA 2824
نوع: اتوماتیک
صفحه: آبی یا نقره ای اشعۀ خورشیدی
نشانگرهای ساعت: شاخص های درخشان
قاب استیل ضدزنگ: 5/38 میلی متر
کریستال جلو: یاقوت کبود ضدخش
مقاومت در برابر آب: 5 ATM

محصولات ایپوز

 

به سوی آینده با EPOS Originale 3437
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم