لونژینز (Longines) مجموعۀ هیدروکانکوئست (HydroConquest)

حالت مطالعه
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

لونژینز مجموعۀ هیدروکانکوئست را با مدل سرامیک مشکی جدید گسترش می دهد
لونژینز (Longines) ، همانطور که بسیاری از طرفداران ساعت در این نقطه می دانند، امسال در گذار از نمایشگاه بازلورد به برادران متعلق به گروه سوآچ خود پیوست، و همچنین در میان پنج برند معتبر که محصولات جدید خود را در رویداد اخیر «زمانی برای حرکت» (Time to Move) ارائه دادند، قرار نداشت. جای خوشحالی بسیاری از طرفداران این برند است که لونژینز هفتۀ گذاشته در نمایشگاه کوتور تایم (Couture Time) در وین و انکور (Encore) در لاس وگاس شرکت داشته است که در آن مدل های 2019 این برند برای خرده فروشان ایالات متحده و مشتریان برای اولین بار عرضه شدند. اینجا ما یکی از ساعت های به نمایش گذاشته شده را بررسی می کنیم، یک مدل جدید اسپرت هیدروکانکوئست (HydroConquest) در قاب سرامیک مشکی. 
Longines Expands HydroConquest Collection لونژینز قبلاً از قطعه های سرامیکی روی قاب های مدل های هیدروکانکوئست استفاده کرده بود – مخصوصاً روی تولید محدود انحصاری ایالات متحده سال گذشته – اما در مدل جدید، ساعت ساز محترم سنت ایمیری (Saint Imier) پا را فراتر گذاشته و کل قاب 43 میلی متری را از سرامیک با تکنولوژی بالا ساخته است، که ترکیب شیمیای آن – ZrO2، اکسید آکا زیرکونیم – با غرور روی صفحه نشان داده شده است. علیرغم ظاهر بسیار تیره و تک رنگ، این ساعت جلاهای مختلفی را برای افزایش جذابیت بصری به کار گرفته است؛ صفحۀ مات، قاب اصلی صیقلی، قاب گرد ساتنی، و ترکیبی از مات و ساتنی در پشت قاب. 

صفحه، زیر یاقوت کبود که در هر دو طرف با چندین لایه از روکش ضدانعکاس پوشیده شده است، دارای ظاهر آشنای خط هیدروکانکوئیست می باشد: سه عدد بزرگ عربی خوانا در ساعت های 12، 9 و 6؛ روکش درخشان روی اعداد و عقربه ها، پنجرۀ تقویم روی ساعت 3. درون قاب، که دارای تاج پیچی است و تا 300 متر زیر آب مقاومت دارد، کالیبر خودکار L888.3 کار می کند. این کالیبر که منحصراً برای لونژینز توسط ETA تولید شده است، فرکانس 25200 Vph دارد و ذخیرۀ نیروی 64 ساعته دارد. بند چرم مشکی آن، ظاهر ساعت را تکمیل می کند، به صورت ایمن روی مچ بسته می شود دارای گیرۀ تا شونده ای است که از همان سرامیک قاب ساخته می شود. قیمت خرده فروشی لونژینز هیدروکانکوئست سرامیک مشکی 3725 دلار است.

لونژینز (Longines) مجموعۀ هیدروکانکوئست (HydroConquest)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم