گرند سیکو و چهار مدل انحصاری

حالت مطالعه
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

زمان فصل ها: گرند سیکو از چهار مدل انحصاری جدید ایالات متحده رونمایی می کند
نمایشگاه سالانۀ ساعت دیروز در وین (Wynn) و انکور (Encore) در لاس وگاس  آغاز شد و چند برند ساعت فرصت پیدا کردند تا ساعت های جدید خود را که در دو نمایشگاه اصلی سوئیس، SIHH در ژانویه و بازلورد در مارس به نمایش در نیامده بودند، در ایالات متحده عرضه کنند. یکی از این برندها، برند ژاپنی گرند سیکو است که یک مجموعۀ چهارتایی از مدل های انحصاری برای ایالات متحده برای آمریکا عرضه کرده است که طراحی هر یک از آنها، یکی از چهار فصل را نشان می دهد. 

Grand Seiko  Spring Edition (فصل بهار)

هر یک چهار مدل جدید قاب کلاسیک 62 GS را دارد که در اولین مدل گرند سیکو خودکار استفاده شده است، قطر آن 40 میلی متر بوده و تا 100 متر مقاومت در زیر آب دارد. مدل های بهار و زمستان برای قاب و دستبند خود از تیتانیوم صیقلی استفاده می کنند، در حالی که مدل های تابستان و پاییز از استیل ضد زنگ با جلای سیکو استفاده می کنند. مدل های بهار و زمستان به موتور 9R65     مجهز هستند در حالی که مدل تابستان و پاییز کالیبر اتوماتیک های بیت  9S85 سیکو را دارند که همگی از پشت قاب گرند سیکو با آرم شیر سیکو قابل مشاهده هستند. 

Grand Seiko  Winter (فصل زمستان) Grand Seiko  Summer Edition (فصل تابستان)

ظاهر هر ساعت سمبل یک فصل است. بهار رنگ صورتی کمرنگ دارد که نشانگر غنچۀ گل های بهاری با بافت ظریف است. صفحۀ ساعت زمستان همان بافت را به رنگ خاکستری تیتانیوم دارد که جلای قاب را منعکس می کند که اسکی برف زمستان را به خاطر می آورد. مدل تابستان صفحۀ سبز رنگ با عقربه ها و اعداد طلایی رنگ دارد که سمبل نور خورشید و سبزی است. صفحۀ ساعت مدل پاییز آبی رنگ با عقربه ها و اعداد نقره ای است که شاید از شب های بارانی پاییز در وطن سیکو (ژاپن) الهام گرفته باشد. 

Grand Seiko  Fall Edition (فصل پاییز)

تمامی «چهار فصل» مدل های گرند سیکو 6300 دلار قیمت داشته و دست کم در حال حاضر، به طور انحصاری در بوتیک های گرند سیکو و خرده فروشی ها در ایالات متحده قابل عرضه می باشد. 

 

گرند سیکو و چهار مدل انحصاری
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم