معرفی جی-شاک ام تی جی – B1000 – 1A

حالت مطالعه
شنبه ۸ تير ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

متصل به جهان: معرفی جی-شاک ام تی جی – B1000 – 1A
مجموعۀ جی شاک ام تی جی (G-SHOCK MTG) که در آن MT به معنای فلز پیچ خورده است، به گسترش خود ادامه می دهد و طرفداران جدیدی را در سراسر دنیا پیدا می کند. «فلز پیچ خورده» به ساخت منحصربفرد قاب در مدل اصلی اشاره می کند، که استیل ضد زنگ با سازۀ محافظت هسته  پیشرفتۀ جی شاک، رزین و یک ماده که آلفا ژل نامیده می شود، ترکیب شده است. پس از عرضۀ MTGB1000 در سال گذشته – اولین مدل MTG که به تلفن های هوشمند متصل می شود با یک ساختار محافظت هستۀ تقویت شده که الیاف کربن و رزین را با هم ادغام می کند – این تابستان، جی شاک، MTG-B1000B-1A را عرضه می کند که ماژول «مهندسی متصل» آن، زمان سنجی دقیق را در هر جایی در جهان امکانپذیر ساخته و به سرور زمان، خواه از طریق یک تلفن هوشمند یا با استفاده از سیگنال های کالیبراسیون زمان امواج رادیویی، متصل می شود. 
G-Shock MTG-B1000-1A

ساختار محافظت هستۀ قاب 92/51 میلی متری این ساعت شامل یک ساختار مقاوم در برابر شوک و لرزش است و فناوری انحصاری «مقاومت سه گانۀ G» (Triple G Resist) است که از یک رویکرد سه لایه برای حداکثر مقاومت در برابر شوک، لرزش و نیروی مرکزگریز استفاده می کند. قاب این ساعت نیز تا 200 متر در برابر آب مقاومت دارد و روی آن کریستال یاقوت کبود ضد خش قرار گرفته است و برای رسیدن به یک ظاهر برجسته تر و فناوری بالا، سطح خارجی آن روکش تیتانیوم AIP دارد. ساختار چند قسمتی قاب از یک چارچوب داخلی جعبه مانند استفاده می کند که برای یک ساختار کلی بهبودیافته با قاب بیرونی، پوشش پشت قاب، و اجزاء بند متصل است. زمانی که در قسمت نصب روی بند، فلز و رزین در کنار هم قرار می گیرند، قسمت های فلزی و پیچ و مهره های بزرگ بند و قطعه های رزین داخل قاب را به هم متصل می کنند.

فناوری انحصاری «مقاومت سه گانۀ G Triple G Resist است که از یک رویکرد سه لایه برای حداکثر مقاومت در برابر شوک، لرزش و نیروی مرکزگریز استفاده می کند.

موتور LED دار جی شاک، «موتور سخت» (Tough Movement) که به فناوری نوآورانۀ این برند ژاپنی به نام زمانسنجی اتمی مالتی بند (Multi-Band 6 Atomic)مجهز است، سیگنال های رادیویی به روزرسانی زمان و تاریخ را از ایستگاه های فرستندۀ جهانی (تا 6 ایستگاه) دریافت می کند. موتور از طریق بلوتوث به برنامۀ تلفن هوشمند متصل به جی شاک متصل می شود تا کاربر را قادر به تنظیم ساعت جهانی بکند – تا 300 شهر قابل انتخاب درون برنامه – و همچنین زنگ های هشدار را تنظیم کند. همانند تمامی ساعت های جی شاک، MTGB1000B-1A، طیف گسترده ای از کاربری ها افزون بر ساعت جهانی ارائه می کند، از قبیل نور ال ای دی سوپر ایلومینیتور، یک کرونومتر و شمارشگر معکوس، یک هشدار روزانه، و یک تقویم کامل. این ساعت همچنین برای دقت بهینه مهندسی شده است: زمانی که به برنامه متصل می شود، هر روز چندین بررسی موقعیت انجام می دهد که به صورت نمایش گرافیکی در برنامۀ تلفن نمایش داده می شوند. در این برنامه موقعیت دریافت سیگنال ساعت، میزان شارژ خورشیدی آن، و لاگ به روزرسانی داده های داخلی آن نمایش داده می شوند. بهتر از همه، برای دستیابی به حداکثر دقت، این ساعت به صورت خودکار تا چهار بار در روز زمان را تنظیم می کند. 
G-Shock MTG-B1000-1A

صفحۀ G-SHOCK MTGB1000B-1A از نظر نمایش پیچیده است اما به زیبایی چیده شده است: فلنج قاب با حروف اول شهرهایی که مناطق زمانی اصلی هستند، قلم زنی شده است؛ صفحۀ بزرک روی ساعت 9 نمایش روز هفته را با نشانگر باتری ادغام می کند؛ صفحۀ روی ساعت 6 منطقۀ زمانی را با یک نشانگر کوچک بعد از ظهر/قبل از ظهر (AM/PM) در گوشۀ سمت راست نشان می دهد؛ زمان در حالت 24 ساعتی روی صفحۀ ساعت 12 نشان داده می شود؛ و تاریخ روی پنجره ای در موقعیت 4:30 نشان داده می شود. تمامی اجزاء و عناصر این صفحۀ چندسطحی توسط عقربه های لیزری شمشیر مانند نشان داده می شود. قیمت خرده فروشی G-SHOCK MTGB1000B-1A 900 دلار است. 

G-Shock MTG-B1000-1A ساعت های جی شاک کاسیو
معرفی جی-شاک ام تی جی – B1000 – 1A
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم