فرش قرمز را پهن کنید: تگ هوور (TAG Heuer)

حالت مطالعه
پنجشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

فرش قرمز را پهن کنید: تگ هوور (TAG Heuer) دومین عرضۀ محدود پنجاهمین سالگرد موناکو را عرضه می کند
به دنبال عرضۀ اولین ساعت های عرضۀ محدود موناکو به منظور گرامیداشت پنجاهمین سالگرد مدل تگ هوور مربع شکل آیکونی  در ماه می در جایزه بزرگ موناکو، این برند تحت مالکیت LVMH هفتۀ گذشته از دومین ساعت خود در سری یادبود رونمایی کرد. تگ هوور موناکو 1979 – 1989 عرضۀ محدود در شهر فرانسوی لی مانز (Le Mans) که نقش اساسی در ساختن موقعیت موناکو در دنیای مجموعه داری ساعت ایفا می کند، معرفی شد. 
TAG Heuer Monaco

هوور موناکو اصلی در سال 1969 به عنوان یکی از اولین کرونوگراف های دنیا با موتور خودکار معرفی شد. در سال 1971، استیو مک کوئین بازیگر در بازی در فیلم Le Mans (لی مانز) هوور موناکو به دست کرده بود. موناکئی سال 1969 کدهای طراحی اواخر دهۀ 60 و 70 میلادی را دنبال می کرد: صفحۀ رنگی، صفحه های کوچک به رنگ های متضاد و یک قاب غیرگرد. قاب، جالب توجه بود، نه تنها به خاطر شکل مستطیلی آن، بلکه به خاطر اینکه تاج در سمت چپ قرار گرفته بود – یک ویژگی خاص کالیبر اتوماتیک 11 که هوور همراه با بریتلینگ (Breitling)، همیلتون-بارن (Hamilton-Buren) و دوبوا دپارز (Dubois Deparez) توسعه داده بود. 
TAG Heuer Monaco

ساعتی که در لی مانز رونمایی شد مختص دهۀ دوم عمر تولیدی موناکو بود، از سال های 1979 تا 1989. این ساعت استیل ضد زنگ در مجموعه در 169 قطعه تولید شده است، همان تعدادی که در سری اول عرضه شدند، و یک صفحۀ قرمز روشن  دارد که در مقایسه با طراحی آبی جذاب که از قدیم برای موناکو در نظر گرفته شده بود برجسته تر می نماید. دو صفحۀ کوچک با صفحۀ رادیومی با لبه های منحنی که از گوشوارک های مربعی روی تولیدات مرسوم موناکو متفاوت است، در تضاد با طراحی صفحۀ خورشیدی قرار دارد. مابقی ویژگی های صفحه مشخصات سیاه و سفیدی است که به طور اثربخشی عقربه های ساعت شمار و دقیقه شمار نوک سیاه را تکمیل می کنند. این عقربه ها با سوپرلومینوا پوشیده شده اند. 
 
در پشت قاب ساعت جدید لوگوی موناکو هوور حکاکی شده است. شایان ذکر است که برندینگ روی صفحۀ ساعت سانس تگ (sans TAG) است که با اصالت مجموعۀ این طراحی همراستاست. درون ساعت ورژن مدرن کالیبر 11 هوور با تقویم سریع عوض شونده با فرکانس تعادل 28800 هرتز و ذخیرۀ نیروی 40 ساعتی، علاوه بر عملکرد کرونوگراف قرار دارد.  
TAG Heuer Monaco

تگ هوور موناکو 1979-1989 عرضۀ محدود روی یک بند چرم گاوی مشکی با سوراخ های قرمز رنگ قرار گرفته است. قیمت آن 6550 دلار است. 

 

فرش قرمز را پهن کنید: تگ هوور (TAG Heuer)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم