ساعت جدید غواصی آندرسون ای. سی (E.C. Andersson Watch Co.)

حالت مطالعه
شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

ساعت جدید غواصی آندرسون ای. سی تابستان عرضه می شود

نوآوری سال 2019 شرکت ساعتسازی آندرسون ای. سی (E.C. Andersson Watch Co.ساعت غواصی دنیس (Denise) درست به موقع، برای ماجراجویی های تابستانه در اختیار مشتریان قرار می گیرد. پس از انجام پیش سفارشات، این شرکت اکنون تنها 20 قطعه از دنیس کالیپسو بلو (Denise Claypso-Blue) برای تحویل در جولای در اختیار دارد، و و یک بار دیگر تخفیف 5 درصدی برای خوانندگان WatchTime در نظر گرفته است.

E.C. Andersson Dive Watch

دنیس بر اساس فلسفۀ ای. سی. آندرسون از طراحی برجستۀ اسکاندیناوی طراحی و ساخته شده است. استفاده از خطوط مشخص و ترکیبی از سطوح ساتنی و صیقلی استیل باعث می شود که ساعت با دوام و عالی به نظر برسد. قاب سرامیک تک-جهته براق است و یک قطب نمای ظریف دارد که کاربردی بودن ساعت را افزایش می دهد.

این ساعت با قاب به قطر 40 میلی متر به راحتی روی مچ می نشیند، و راحتی آن با کمک دستبند لاستیکی قابل تنظیم بیشتر نیز می شود. گوشوارک ها 20 میلی متر از هم فاصله دارند تا بند استاندارد را مابین خود جای دهند، و قاب طوری طراحی شده است که فضای کافی برای یک دستبند استیل یکپارچه که امسال برای مشتریان این ساعت عرضه خواهد شد، ایجاد گردد.

E.C. Andersson Dive Watch

این ساعت، با کریستال یاقوت کبود ضخیم و گنبدی شکل خود و تاج پیچ شده اش به دارندۀ خود اجازه می دهد تا در عمق 200 متری غواصی کرده و بتواند زمان را از طریق شاخص ها و عقربه های بزرگ و درخشان بخواند. ذخیرۀ نیرو که در مرکز قرار گرفته است، گواه دیگری است بر توانایی ای. سی. اندرسون برای نمایش عناصر مختلف کاربردی بدون از بین بردن هماهنگی کلی طرح.

E.C. Andersson Dive Watch

دنیس کالیپسو-بلو که نام آن از زیردریایی ای به همین نام برگرفته شده است، از تاریخچۀ مهم دریایی الهام می گیرد و طراحی آن ریشه در مدل های قبلی ای. سی. آندرسون دارد، از قبیل بازگشت به صفحۀ زندۀ آبی مواج که نماد ارتباط نزدیک این شرکت با اقیانوس اطلس است.

اولین تکرار تولید دنیس در عرض چند هفته به فروش رسید و تنها 20 قطعه از دومین سری، دنیس کالیپسو-بلو، از این مجموعۀ تولید محدود باقی مانده است.

 

ساعت جدید غواصی آندرسون ای. سی (E.C. Andersson Watch Co.)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم