معرفی Submersible Mike Horn Edition

حالت مطالعه
دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

معرفی پانرای سابمرسیبل مایک هورن، تولید محدود 47 میلی متر

بزرگترین اعلان پانرای (Panerai) در سال 2019، عرضۀ مجدد مجموعۀ سابمرسیبل (Submersible) متشکل از ساعت های غواصی محکم و مردانه به عنوان یک مجموعۀ متعلق به خودش، جدای از خانوادۀ لومینور (Luminor) می باشد. کمی پس از رونمایی از مدل جدید در SIHH، ما یکی از ساعت های با عرضۀ محدود این مجموعه، به نام سابمرسیبل کرونو گیلائوم نری نسخۀ 47 میلی متری (Submersible Chrono Guillaume Nery Edition 47 MM) را پوشش دادیم. امروز، ما توجه خود را به یک قطعۀ برجستۀ دیگر، یعنی سابمرسیبل مایک هورن ادیشن (Submersible Mike Horn Edition) معطوف می کنیم.

Panerai Submersible Mike Horn Limited Edition

قاب 47 میلی متری این ساعت – شامل محافظ تاج پل مانند، قاب دوار غواصی، و مخصوصاً پشت قاب حکاکی شده – از اکوتیتانیوم (EcoTitanium) ساخته شده است، ماده ای که توسط پانرای به صنعت ساعت سازی معرفی شد و کاملاً از تیتانیوم بازیافتی ساخته شده است. قاب این ساعت تا 300 متر زیر آب مقاومت دارد، و یک دور قاب یک مقیاس غواصی با طراحی جدید دارد. خوانایی ساعت زیر آب با استفاده از مقادیر قابل ملاحظه ای از سوپرلومینوای سبز رنگ روی صفحۀ مشکی، عقربه های بزرگ اسکلتی، شاخص های ساعت، و روی عقربه ها و لبۀ صفحۀ کوچک ثانیه شمار روی ساعت 9 تضمین می شود. نوشته های «Panerai Submersible» و «Automatic 300m/1000ft» روی صفحه چاپ نشده اند، بلکه روی کریستال گنبدی شکل یاقوت کبود که از آن محافظت می کند، چاپ شده اند.

Panerai Submersible Mike Horn Limited Edition

البته واژه اتوماتیک روی صفحه به موتور داخل قاب اکوتیتانیوم اشاره می کند، کالیبر P9010 پانرای، که یک موتور خودکار با روتور دوجهته است و تا 72 ساعت یا سه روز نیرو ذخیره می کند. آن نیروی لازم برای ساعت های مرکزی و ثانیه شمارهای کوچک و همچنین نمایشگر کوچک تقویم که روی ساعت 3 قرار گرفته است، فراهم می کند. مانند سایر موتورهای ساخت پانرای، این موتور نیز به یک چرخ تعادل متوقف کننده مجهز است تا ساعت را به دقت تنظیم کند و همچنین سیستمی برای تنظیم سریع عقربۀ ساعت شمار بدون تداخل با عقربۀ ثانیه شمار دارد – یک ویژگی سودمند که در زمان تغییر مناطق زمانی یا هنگام نیاز به تنظیم سریع تقویم به درد می خورد.

Panerai Submersible Mike Horn Limited Edition

پانرای سابمرسیبل مایک هورن ادیشن – که نام آن از مردی گرفته شده است که بسیاری او را بزرگترین کاوشگر زندۀ جهان می دانند و یکی از سفیران پانرای برای بیش از 15 سال است- ترکیب دوستدار محیط زیست خود را با یک بند مشکی رنگ ساخته شده از مواد بازیافتی PET ، تکمیل می کند، ماده ای که برای کاهش بیشتر تأثیرات زیست محیطی انتخاب شده است؛ یک بند چرمی دیگر نیز برای این ساعت درنظر گرفته شده است. در پشت قاب محکم این ساعت امضای هورن (Horn) و تصویری از زندگی دریایی حکاکی شده است. قیمت این ساعت 19300 دلار است.

معرفی Submersible Mike Horn Edition
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم