میسترسینگر (MeisterSinger) ساعت نجومی خود، لوناسکوپ (Lunascope)

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

میسترسینگر یک ماه طلایی جدید به لوناسکوپ برندۀ خود اضافه می کند
میسترسینگر (MeisterSinger) آلمان از اولین ساعت نجومی خود، لوناسکوپ (Lunascope) در سال 2018 رونمایی کرد که در آن نشان این برند، یعنی سیستم ساعت تک عقربه ای، با نمایش تصویری واقعی فاز ماه ترکیب شده است. آخرین مدل آن که امسال عرضه شد، برای ایجاد تصویر کیهانی زیباتر، از یک ماه طلایی رنگ روی پس زمینۀ آبی ستاره دار استفاده می کند. 

MeisterSinger  Lunascope Golden Moon

لوناسکوپ جدید، سومین ساعت در این سری است که مدل اصلی آن جایزۀ ارزشمند طراحی نقطۀ سرخ آلمان (Red Dot Design Award) و همچنین جایزۀ بین المللی طراحی iF را به دست آورد. این ساعت، مانند مدل های پیشین خود، دارای قاب 40 میلی متری از جنس استیل ضدزنگ است. صفحۀ آن آبی تیره با جلای آفتاب سوخته است که در پس زمینۀ ستاره دارآبی تیره ادغام می شود، و روی آن ماه زرد طلایی به عنوان جاذبۀ این صفحه می درخشد.

شایان ذکر است که نشانگر فاز ماه لوناسکوپ بی نهایت دقیق است، و تنها هر 128 سال یک بار به تنظیم نیاز دارد؛ بسیاری از ساعت های فاز ماه سنتی (مخصوصاً ساعت هایی در این دامنۀ قیمت) هر سه سال به تنظیم نیاز دارند. سایر جزئیات جذاب صفحه شامل اعداد طلایی رنگ برجستۀ عربی و نوار طلایی دور صفحه نمایش تقویم روی ساعت 6 ، و البته، عقربۀ بزرگ، تک و مرکزی است که زمان را در مقیاس 12 ساعته نشان می دهد. 
MeisterSinger  Lunascope Golden Moon

در داخل ساعت، پشت پنجرۀ یاقوت کبود پشت قاب، کالیبر اتوماتیک ETA 2838 قرار دارد که تا 38 ساعت نیرو ذخیره می کند و با ماژول فاز ماه که توسط خود میسترسینگر ساخته شده است، تقویت می شود. لوناسکوپ روی بند چرمی سوار شده است که هماهنگی اثربخشی با رنگ های آبی تیره و طلایی صفحه دارد. قیمت این ساعت 2764 یورو یا حدود 3100 دلار است.

 

میسترسینگر (MeisterSinger) ساعت نجومی خود، لوناسکوپ (Lunascope)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم