گرند سیکو Spring Drive GMT SBGE248

حالت مطالعه
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

گرند سیکو اسپرینگ درایو جی ام تی SBGE248 را به رنگ های آبی و طلایی عرضه می کند
گرند سیکو
(Grand Seiko) با عرضۀ SBGE248، از یک ساعت اسپرت دورنگ رونمایی می کند که در مجموعۀ ساعت های اسپرت این برند ژاپنی قرار می گیرد. گرند سیکو بیشتر به خاطر سبک های محافظه کارانه با طرح های ظریف در میان مشتریان شناخته شده است، اما همچنین مجموعۀ اسپرت-لوکس با تعداد زیادی از ساعت ها عرضه می کند. مدل جدید SBGE248 ظاهری برجسته و چشم گیر با رنگ های طلایی و آبی دارد که با نمای بزرگ ساعت مطابقت دارد. 
Grand Seiko Launches the Spring Drive GMT SBGE248

این ساعت جدید یک قاب 44 میلی متری استیل براق با گوشوارک ها و نیمرخ قاب به اندازۀ 7/14 میلی متر دارد. آن در یک قاب طلای زرد 18 عیار قرار گرفته است – برای اولین بار در یک مجموعۀ اسپرت – زیرا گرند سیکو قصد دارد طلای زرد را برای مدل های یابودی مانند SBGH266  نگه دارد. قاب داخلی آن دارای نشانگرهای مرسوم 24 ساعت مانند بیشتر مدل های GMT با قاب دوار است، نشان ها با مادۀ اختصاصی سیکو به نام لومبریت پوشیده شده اند. جدای از قاب طلای زرد 18 عیار، تاج پیچی که روی ساعت 4 قرار گرفته است نیز از همین فلز ساخته شده است، و ساعت تا 200 متر زیر آب نیز مقاومت دارد. صفحۀ آبی کبالت دارای نشانگرهای ساعت هستند و تمامی عقربه ها با لومبریت پوشیده شده اند. عقربۀ GMT نیز مانند تمامی نشان های روی صفحه و نشانگر ذخیرۀ نیرو طلاکاری شده است. یک پنجرۀ تقویم روی ساعت 4 قرار گرفته است. 
Grand Seiko Launches the Spring Drive GMT SBGE248

نیروی این ساعت توسط کالیبر اسپرینگ درایو GMT 9R66 (Spring Drive GMT Caliber 9R66) تأمین می شود که در واقع موتور اختصاصی سیکو است که امسال بیستمین سالگرد خود را جشن می گیرد. کالیبر 9R66 دقت باورکردنی ±1 ثانیه در روز یا ±15 ثانیه در ماه دارد. آن دارای ذخیرۀ نیروی 72 ساعت است. آن همچنین یک ناحیۀ زمانی دوم دارد که می تواند بدون متوقف کردن موتور با ساعت محلی تنظیم شود. این ساعت دارای بند دستبندی با بست سه تایی است. این ساعت در ماه سپتامبر به قیمت 11500 دلار عرضه خواهد شد. 


ساعت های گرند سیکو
گرند سیکو Spring Drive GMT SBGE248
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم