بلنک پین (Blancpain) مدل ویلرت اکسترا Villeret Extra

حالت مطالعه
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

بلنک پین خویشتن داری در طراحی را با ویلرت اکسترا پلیت 6605 نمایش می دهد

بلنک پین (Blancpain) تصمیم گرفت که امسال در طول جشنوارۀ Time to Move (زمانی برای حرکت) گروه سوآچ، جشن هایی را بر اساس یکی از مهم ترین مجموعه های ساعت تاریخی خود ترتیب دهد. مدل های جدید ویلرت اکسترا پلیت 6605 (Villeret Extra-Plate 6605) که تا حدی تحت الشعاع عرضۀ فیفتی فاتومز باراکودا ( Fifty Fathoms Barakuda ) و ناگرز دی کامبت لیمیتد ادیشن (Nageurs de Combat limited editions ) و همچنین مدل بی نهایت جذاب ایر کامند کرونوگراف (Air Command Chronograph) قرار گرفت، به احیای اولیۀ این برند در اوایل دهۀ 1980، پیش از خریداری شدن توسط شرکت SMH در سال 1992، ادای احترام می کند.

Blancpain Villeret Extra

این ساعت ها که در مجموع چهار عدد هستند، باریک ترین مدل های ویلرت هستند که تا کنون به ضخامت تنها 4/7 میلی متر عرضه شده اند. سادگی، کلید جذابیت ویلرت است، و مدل جدید اکسترا پلیت قطعاً در این راستا حرکت می کند. این ساعت 40 میلی متری که در استیل ضدزنگ و طلای قرمز عرضه شده است، دارای قاب خارجی دو مرحله ای است، عقربه هایی به شکل برگ مریم گلی، اعداد رومی، و نشانگر ذخیرۀ نیرو که از پشت قاب یاقوت کبود ساعت قابل مشاهده است. این انتخاب خویشتن داری زیاد و بلوغ بلنک پین را در طراحی نشان می دهد. علاقمندان ساعت دوست دارند در مورد حضور پنجره های غیرضروری تقویم و نشانگر ذخیرۀ نیرو که تقارت صفحۀ ساعت را به هم می زنند شکایت کنند، پس کاری که بلنک پین کرده است، ارائۀ جزئیات اضافی به صورت حک شده روی صفحۀ اصلی موتور است.

Blancpain Villeret Extra
Blancpain Villeret Extra
Blancpain Villeret Extra
Blancpain Villeret Extra

در مورد موتور صحبت کردیم، دورن ویلرت اسکترا پلیت 6605، موتور تولید خود این شرکت با کوک دستی به نام کالیبر 11A4B با ذخیرۀ نیروی 100 ساعتی قرار دارد. بلنک پین پل های موتور را مجدداً طراحی کرده است تا تزئینات اضافی cotes de Geneve و لبه های اریب را در آنها لحاظ کند. مدل طلایی یک صفحۀ اپالین و بند قهوه ای از چرم سوسمار دارد، در حالی که مدل استیل دارای صفحۀ سفید و بند مشکی از چرم سوسمار است. این ساعت ها با بند دستبندی نیز عرضه شده اند که با جنس قاب هماهنگی دارد. قیمت آن در CHF از 9500 دلار برای ساعت استیل با بند چرم آغاز می شود و تا 36500 دلار برای مدل طلای قرمز با بند دستبندی ادامه دارد.

 

بلنک پین (Blancpain) مدل ویلرت اکسترا Villeret Extra
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم