توربیلون هرمی زمان آرنولد و سان (Arnold & Son)

حالت مطالعه
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

نمایش در واچ تایم نیویورک 2019: توربیلون هرمی زمان آرنولد و سان

واچ تایم نیویورک، رویداد تجملی ساعت آمریکا، برای پنجمین سال متوالی در میدتاون منهتن سالن گوتام (Gotham Hall) در 25 و 26 اکتبر برگزار می شود. این رویداد، با 37 برند ساعت شرکت کننده که جدیدترین و بهترین ساعت های خود را به نمایش می گذارند، بزرگترین رویداد ساعت را تشکیل می دهد. در میان ساعت سازانی که شرکت می کنند، در میان ساعت سازانی که امسال به ما پیوسته است، آرنولد و سان (Arnold & Son) قرار دارد، برندی که نوآوری های ساعت ساز انگلیسی قرن هیجدهم، جان آرنولد (John Arnold) پیروی می کند. یکی از ساعت هایی که به نمایش گذاشته می شود، توربیلون هرم زمان (Time Pyramid Tourbillon) است.

Arnold & Son Time Pyramid Tourbillon

توربیلون هرم زمان، با طراحی مبتنی بر ساعت های تاریخی و متمایز جان آرنولد که ساعت، دقیقه ها و ثانیه ها را روی محورهای جداگانه ای نشان می دهد، به کالیبر اسکلتی A&S8615 مجهز است که توربیلون هرمی شکل آن بین دو کریستال یاقوت کبود شناور به نظر می رسد. موتور، در سه سطح  ساخته شده است، توربیلون و دو شاخص ذخیرۀ نیرو که توسط یک صفحۀ یاقوت کبود که ساعت را نشان می دهد، و یک حلقۀ رادیومی برای دقیقه ها، در جای خود قرار گرفته اند. قطار دندۀ آن که به صورت دستی با یک پیچ روی ساعت 6 کوک می شود،  به صورت خطی کار می کند که دو استوانۀ روی ساعت 6 را به چرخدنگ توربیلون روی ساعت 112 متصل می کند، و پل های آن به صورتی طراحی شده اند که چرخ تعادل، استوانۀ فنر اصلی، و سایر چرخ ها همگی از کنار صفحه قابل مشاهده اند. ذخیرۀ نیروی 90 ساعتی  که بسیار نیز قابل توجه است، توسط شاخص های دوگانه با استفاده از عقربه های استیل آبی رنگ که در دو طرف قطار دندۀ خطی قرار دارند، نشان داده می شود، در حالی که ثانیه ها را می توان از روی توربیلون دوار خواند.

Arnold & Son Time Pyramid Tourbillon

توربیلون هرم زمان دارای یک قاب گرد 6/44 میلی متری از رز گلد 18 عیار (تصویر بالا) یا استیل ضدزنگ (تصویر زیر) است که تنها 28 قطعه از هر یک تولید شده است و روی یک بند دست دوز چرم سوسمار قرار گرفته اند. موتور این ساعت نه تنها از نظر فنی پیچیده است، بلکه با تزئینات haute horlogerie تزئین شده است، از قبیل برش هایی روی پل ها و چرخ های سه زمانه و cote de Geneve روی صفحۀ صیقلی، صیقل آینه ای روی پل های توربیلون، و رنگ آبی پیچ ها. قیمت مدل استیل 39995 دلار و مدل رزگلد 49995 دلار است.

Arnold & Son Time Pyramid Tourbillon - Steel
توربیلون هرمی زمان آرنولد و سان (Arnold & Son)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم